Zaman Tanımayan Şıklığın Parolası Anvelop Modeller

0
61

Moda dünyasına “wrap dress” olarak giren anvelop elbise modelleri, klasik kruvaze stilinin feminen tarza uyarlanmış hâli olarak kendini gösteriyor. Göğüs kısımlarında kruvaze görünümde olan ve bel kısmından ise etek uçlarına doğru genişleyen anvelop, zaman tanımayan bir şıklığa davet ediyor. Retro görünümün ve fütüristik görünümle birlikte modern çizgilerin bir arada bulunmasıyla hayat kazanıyor. Siluetinin daima şık olmasını isteyen kadınların tercihleri arasında ilk sırada yer alırken, her mevsim giyilebiliyor olması da bu sıralamada etkin rol oynuyor.

Yaz mevsimine özel olarak tasarlanırken kumaşlarının cilde nefes aldıran ve sıcak havaya göre uygun olan türlerden olmasına önem veriliyor. Kış aylarında da gördüğümüz model, çizmeler ve botlarla kombinlenerek iddialı bir duruş kazanıyor. Mevsim geçişlerinin de trendlerinden olan anvelop elbiseler, her tür ayakkabı ile tamamlanabilen, her saç modelinin yakıştığı ve her aksesuarla, takıyla detaylandırılabilir modellerdendir.

Feminen Görünümü Destekleyen Kruvaze Klasikliği

Günlük giyime uygunluğu kadar abiye model özelliğiyle de değer kazanan kruvaze elbiseler, özel gün ve gecelerde de dikkatleri üzerine çeken tasarımlara sahiptir. Derin dekoltelerin ve yırtmaçların aura yükselten etkisi, sadeliği ve minimal çizgileriyle de çok beğenilenlerdendir.

Trend elbise modelleri arasında yerini almış ve sahip olduğu yeri de uzun yıllardır korumayı başarmış olan zarf elbiseler, daha çok bol kalıp sevenlere hitap ediyor. Etek uçlarına doğru genişlemesi ile kazanılan rahatlık her kadının vücut proporsiyonuna kolayca uyum sağlıyor.

Çeşitli vücut kusurlarını da kamufle eden tasarımları sayesinde hem kilolu görünümden hem de zayıf görünümden uzak, daha fazla istenilen görünümün elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Sportif, günlük, abiye, klasik fark etmeksizin her tarz için de uygun bir tasarımı vardır.

Vücut proporsiyonunuza en uygun modeller için www.fashpos.com adresini ziyaret edebilirsiniz.