Yaşamınızı Yönlendiren Fashpos Etek Modelleri Burada!

0
129

Şehre dönüşte ya da şehri terk edişte her zaman giyildiğinde zevk veren etek, tarihin vazgeçilmez modellerinden olarak moda kavramının oluştuğu çağlara kadar uzanan bir geçmişe sahiptir. Çağın izlerini taşıyan genelde klasik bir model olarak şıklığına önem veren her kadının gardırobunda bulundurmak istediği etek modellerinde klasik çizgilerde modern ayrıntılara yer vererek, alışılmışın dışında yaşamayı seven ruhlara hitap ediyoruz.

Fashpos dokunuşları ile ruh kazanan tasarımlarımızda kullandığımız ithal kumaşlarımızı, ithal el işlemesi nakışlar ile donattık ve gösterişin en sade, ihtişamın en masum bir o kadar da göz alıcı hâlini sergileyen etek modelleri oluşturduk. Her biri özel bir dokunuşa, ruha, şıklığa, detaya sahip olan etekler uzun, midi ve mini boy olarak istediğiniz çeşitlilikte online mağazamızda sizleri bekliyor. Bulunduğunuz kategorimizde onlarca farklı modeli 7/24 hizmet anlayışımız ile sizlere sunarken, ödeme koşullarında büyük kolaylıklar, indirimler ile bütçenizi zorlamıyoruz.

Etek Giymek Vazgeçilmeziniz Oluyor

Tasarımlarımızda kullandığımız kumaşlarımız nitelikleri bakımından bulunduğunuz ortamda kaliteli şıklığınızın anında belli olmasını sağlıyor. Kendine has formları, ışıltıları, dokusu ile olağanüstü güzelliğin temsili olan modellerimizde görünüm kadar rahatlığı da ön planda tutuyoruz. Bel kısmı fermuarlı ve bel kısmı lastikli etek çeşitlerimiz günün her anı konfor sağlıyor. En yoğun ve zorlu çalışma tempolarında dahi bel kısmından ve basen kısmından rahatsızlık duymayacağınız kıyafetiniz adeta size hiç yokmuşçasına bir rahatlık verecektir ve bu da kendinizi daima dinamik, dinamikliğinizden kaynaklı enerjik, enerjikliğinizden kaynaklı pozitif, pozitif enerjiyle gelen başarılı bir yaşama doğru yönlendirecektir.

Stilinizi yenileyen özel tasarımlarımızda Uzak Doğu ve Yakın Doğu esintilerinin ruhu sarıp sarmalayan büyüsü ile etrafınızı etkileyecek ve auranız ile bütün dikkatleri üstünüzde toplayacaksınız. Modellerimiz, özel gece ve özel günlerde giyilebilir olması kadar düğün elbisesi arayışınıza da bir seçenek olacaktır. Ofis ortamında, resmi toplantılar ve görüşmelerde de rahatlıkla giyilebilir tasarıma sahip olmasının yanı sıra günlük yaşamınızın her anında size kolaylık sunan tarafı ile konforlu fonksiyonel bir ürün olduğunun simgesidir. Tatilde, arkadaş ortamında, sosyal ve kültürel etkinlikler ile aktivitelerde sıkıntı duymadan, ortamda abes bir havaya sebebiyet vermeden giyilebilir modellerimiz modunuza göre şekil alıyor.

Etek Dikimi Klasik ile Moderni Bir Arada Yaşatıyor

Bizler tasarımlarımızda şık görünümle eş değer olarak rahatlığı bir arada bulundururken, iki farklı tarzı da harmanlayarak detay şöleniyle güzel ve eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlıyoruz. Etek astarı, etek askısı, kesimi, kumaşı, detaylarda yaşayan nakışlar, işlemeler ve diğer materyalleri ile bir bütün olarak ele aldığımız modellerimizin tamamını bulabileceğiniz web sitemizde farklı bedenlerle vücut proporsiyonunuz ile kalıbınıza en uygun olan ölçünün seçimini de yapabileceksiniz.