Yaşamanın Her Anında Fashpos Tulum Var

0
139

Hanımlar, zaman ve mekân sınırı olmadan kullanılabilen kıyafetleri severler. Şıklığına önem veren kadınlar ne ezbere dayalı kalıplara sığmayı kabul ederler ne modanın gerisinde kalmayı ne de tarzına hitap etmeyen kıyafeti giymeyi. Görünümünden, rahatlığından, şıklığından asla taviz vermeyecek kadınların aradığı modellere sahip olmak için tam yerindesiniz. İndirim fırsatlarımızdan, kampanyalarımızdan, ödeme kolaylıklarımızdan günün her anında ve her yerde yararlanabilmeniz için online mağazamızla hizmet veriyoruz. Fashpos olarak, en kaliteli ve şık tasarımlarımızı görülmemiş desenlere sahip ve dokumalara sahip kumaşlarla yapmaktan keyif alıyoruz. Özel kumaşlarımızı özel el işlemesi nakışlarla süslerken asla abartıya yer vermiyoruz. Gösterişin en abartısız hâlinin temsilcisi olan Fashpos imzalı ürünlerimiz ithal kumaşlara ve ithal el işlemesi nakışlara hayat veriyor.

Mağazamızda imzamızı taşıyan ürünlerimiz arasında gece ve gündüz için hem ayrı hem de iki farklı zaman dilimi için de aynı modelin giyilebilir olduğunu fark edecek ve bu fonksiyonel ürünlere sahip olmak için zaman kaybetmeden siparişinizi vereceksiniz. Tasarımlarımız genellikle diğer alt ya da üst giyim modelleri ile kombin yapmaya müsait hatlara ve kumaşlara sahiptir. Payetli ışıl ışıl bir modelimizi spor ayakkabı ile tamamlarken, günün önemine göre topuklu ayakkabı ile de tamamlayabilirsiniz. Tulum modellerimiz de bu tür bir fonksiyonelliğe sahiptir. Gün içinde rahatlıkla giyinmeye izin veren ürünümüzü spor ayakkabı, terlik, sandalet gibi oldukça günlük modellerle tamamlarken, özel davetlerde, klasik giyim gerektiren ortamlarda, düğünlerde ve benzeri merasimlerde ise topuklu ayakkabının cazibesi ile şuh bir tarza dönüştürebilirsiniz.

Kadın Sokak Modasına Dinamizm Getiren Tulum Modelleri

Markamızın farklı beden ölçüleri ile şıklığın bir kalıba sığdırılarak tekdüzeliğe indirilmesine karşı çıkan anlayışı; 36 beden, 38 beden, 40 beden ve 42 beden ile ürün tasarımı yapıyor. Düz ve sade kumaş üzerine ilave ettiğimiz işlemeler ile kıyafetlerimize hareket kazandırırken, küçük detayların gülümseten etkisini yaşatıyoruz.

Hareketli yapısını kumaşının formundan kazanan tulum modelleri crushlı saten ile daha önce görülmemiş bir güzelliği gözler önüne seriyor. Satenin parlaklığının göz alıcılığına bir de kıvrımlar eklenince ve bu forma bir de ufak işleme detaylar katılınca gardırobunuzun yıldız parçası olarak yer ediniyor. Yaka kısmında ve sırtta dekoltesi bulunan tulum için yan kısımda oldukça sade ve bir o kadar da cesur detayı bulunuyor. Aksesuara gerek duymaksızın tek başına kullanabileceğiniz modellerimizde size 1 ve size 2 kalıplarımız vardır. Böylelikle arada kaldığınız bedenlerde sorun yaşamadan kalıp formu, vücut proporsiyonunuza uyum gösterir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler edinebilmeniz için farklı açılardan çekilmiş tulum fotoğraflarımız model üzerinde sergilenmiş ve ürün detay sayfasında sizlere sunulmuştur. Böylelikle internet üzerinden alışveriş yapmaya sıcak bakıyor fakat alacağınız ürünün üstünüzde nasıl duracağını kestiremediğiniz için kararsız kalıyorsanız bütün bu tereddütleri ortadan kaldırmış oluyoruz. Ayrıca ürün sayfasında modelimizi sergileyen mankenin vücut ölçülerini de belirtiyoruz. Bu bilgi ise boy, en, duruş, dekolte gibi hususlarda karar alabilmenize yardımcı oluyor. Sizler için verdiğimiz online mağazacılık hizmetimizi kullanarak yapacağınız alışverişlerde zorlanmadan ürün siparişi verebileceksiniz. Yalnızca saniyelerinizi alacak olan bu işlem, özel gün ve geceler için günler süren, yorucu kıyafet arayışına bir son verecek ve size fazlasıyla zamandan da bütçeden de tasarruf ettirecektir.

Göz yormayan fakat gözleri de üzerinizden ayırmayan tonlara sahip olan tulum modelleri yumuşak renk tonlarının sakin ve nazik havasını estiriyor. Zarafetin timsali olan modellerimiz bir diğer yandan da özgürlüğüne düşkün, rahatlığın, sınır tanımazlığın ve cesaretin simgesi oluyor.

Her yaş grubuna uyum sağlayabilen tasarımımız ekru, yeşil, pembe tonlarla anılarınızın ortağı oluyor. Kategorimizdeki modellerimizin tamamı, geçmiş anılarınızın geleceğe aktarıldığı anlara şahitlik edecektir. Kolsuz modelimizi sıcak yaz mevsiminde tek başına kullanabilirken, mevsim geçişlerinde ise bir ceket ile oldukça rahat kullanabilirsiniz. Tatil günlerinin aranılan rahatlığı olan model, her zaman giyilir olan avantajıyla en özel davetlerde de yardımcınız oluyor.

Tulum Giyilen Günler Şıklığa Gölge Düşmüyor

Kadın stilinin vazgeçilmez şıklığının tasarımı olan modelimiz, her zaman daha enerjik, her zaman daha dinamik ve gösterişlidir. Dünya’nın her yerinde kadın tarzına yön veren modanın bizlere sunduğu güzelliklerden olan tulum, tek parça ile büyük bir sorumluluk üstleniyor. Genç, orta yaş ya da yaşlı, bizim yaş sınırlamamız bulunmuyor. Her kadın şık olmalı ve görünümü ile çevresindekileri etkilemelidir. Klasiği ve moderni bir arada tutan bu tarz, yeni Dünya’nın her alanında kadınların giymekten keyif aldığı modellerdendir. Her ayakkabıya uyum sağladığı gibi her tür çanta ile de kullanılabiliyor. Yalnız bununla da sınırlı kalmıyor, şıklığı tamamlayan hususlar arasında kıyafete uygun saç modeli belirlemek de büyük bir rol oynuyor. Tulum ise ister açık saçlarla ister toplu saçlarla fark etmeksizin giyilebiliyor.

Formu oldukça sade olan ürünümüz, iş hayatında da kadınların giymekten keyfi aldıkları arasındadır. Alt ve üst giysi kombini yapmakta zorlanmaya fırsat vermeden, her sabah elbise dolabının başında ne giyeceğinizi düşünürken zaman kaybetmenizin önüne geçen model pratik oluşu ile de en fazla tercih edilenlerdendir. Zamanın her anının çok değerli olduğu iş hayatında, kıyafet seçimi yaparken akıp giden zamanlara son veren tulum modelleri, kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacaktır.

Modaya damga vuran pratik giyimin de bir numaralısı olan ürünlerimizin bedenleri herkes tarafından giyilebilir oluşu ile mutluluk veriyor. Mutluluk veren kıyafetler, gün boyu pozitif bir enerji yayarken, gün içinde yaşadıklarınıza da etki ediyor. Arkadaş ortamında, aile arasında, özel görüşmelerde, iş toplantılarında, resmi ziyaretlerde, alışverişte, tatilde, hafta sonu aktivitelerinde ve daha nice ortamlarda ambiyansa uyum sağlamakta zorlanmayarak hemen bütünleşiyor.

Rahatlığın Temsilcisi Tulum

Rahat yaşamın temsilcisi olarak kabul edilen model, resmî ortamlarda havadaki gerginlikle birlikte üstünüzdeki kıyafetten dolayı sıkışmış hissine de maruz kalmanızı önlüyor. Görüşmeler ne kadar gergin sürdürülüyor olsa da bedenin rahat olması, yaşanılan tedirginliği büyük oranda azaltıyor. Bizler alanında uzman tasarım ekibimizle size daha fazla rahatlığı, daha fazla kaliteyle, alışılmışın dışında şıklıkla sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Kore’den gelen ithal kumaşlarımıza Hindistan’dan gelen el işlemelerimizi ekliyoruz. Başından sonuna kadar kalite anlayışı ile çalışıyor ve ezbere dayalı tasarım anlayışına teslim olmayarak, yenilikçi bir bakış açısı getiriyoruz.