Yağışlı Havalarda Yağmurluk ve Şişme Montun Yarışında Kazanan Belli Oldu!

0
120

Sonbahar dönemi, Aralık ayı ile birlikte artık yerini hafif bir serinlikten oldukça soğuk ve yağışlı bir döneme bırakıyor. Kasım’ın son haftasına kadar sıcak ve kuru geçen mevsimde Aralık ayına giriş yapmamızla birlikte yoğun bir yağış ve etkisini fazlaca hissettiren bir soğuk var. Derecedeki sayılar düştükçe kıyafet seçimlerinde de değişiklik oluyor.

Sonbaharda yağışlı havalar için yağmurluk uygunken, kış mevsiminde kapüşonlu montlar daha ideal bir seçimdir. Hava hem yoğun bir yağışa hem de düşük dereceye teslim olmuştur. Böylesi zamanlarda yağmurluk ile montun yarışını kazanan mont oluyor fakat bir farkla! Kapüşonlu olacak, su geçirmeyecek ve fonksiyonel tasarımı sayesinde rahatlık verecek.

Kadınların tercihi genelde şişme monttan yana oluyor. Kapüşonu sayesinde saçları da koruyan, şişme özelliğinden dolayı pufuduk bir dokuya sahiptir. Hem sıcak tutar hem hafiftir hem de yumuşaklığı ile iç ısıtır. En sert ifadeleri dahi sevimli bir siluete döndürmeyi başaran şişme mont modelleri kapüşondaki suni kürk detayı ile tam olarak kış mevsiminin ruhunu yansıtıyor.

Mont ve Yelek Tek Modelde Birleşiyor

Günlük yaşamda, okula giderken, ofise geçerken, arkadaşlarla toplanırken, gece etkinliklerinde, alışverişte, yürüyüş zamanlarında kısacası hayatınızın her anında giyilebilir bir modeldir ve pratiklikle birlikte şıklık kazandırmaktadır.

Elbiselerle, pantolonlarla, eteklerle kullanımı abes olmayan bu modeller, eşofman gibi spor tarzlar için de idealdir. Klasik ve spor tarzı bir arada barındıran tasarımları ile en kısa zamanlarda dahi hızla hazırlanırken şıklığınızdan ödün vermemiş olacaksınız.

Bazı modeller tasarımındaki şahaneliğini kullanıcısına yaşatarak giyinmenin keyfini yaşatıyor. Kapüşondaki kürk çıkabiliyor, kapüşon çıkabiliyor ve hatta şişme mont çıkarılabilir kolları sayesinde şişme yelek olarak da giyilebiliyor. Cep detayları ile soğuk havada elleri de korumaya alan, iç cep detayıyla da özel eşyaları korumanız için imkan sunan bu tür tasarımlar bütün kış boyunca dışarıdaki yaşayışınızı kolaylaştıracaktır.

Hem mont hem de yelek olarak kullanabilir mont modellerini https://www.fashpos.com/kapusonlu-suni-kurklu-sisme-mont sayfasından inceleyebilir ve kış mevsimi için gereken hazırlığınızı yapabilirsiniz.