Tulum Giyerken Kendinizi “ O An”a Hazır Hissedeceksiniz

0
124

Fashpos olarak kadın modasındaki şıklık ve kaliteden ödün vermiyor, yaşamınızı sürdürürken daima seçkin kıyafetler giymeniz için özel koleksiyonlarımızla hizmet veriyoruz. Haftanın kombinini seçkin giyim ve lüks modanın ahenkli dokunuşlarının bir arada hazırlanması ile ruh kazanmıştır. Dilediğiniz zamanlarda, dilediğiniz kadar giyebilme, dilediğiniz modelleri tercih etme imkânı sunan Fashpos tasarımları, geniş ürün yelpazesinde tulum, elbise, etek, pantolon, sweatshirt başta olmak üzere birbirinden özel bir koleksiyon ile tarzınızın arayışına karşılık veriyor. Mevcut tarzınıza hitap etmesi, yeni stil arayışları, lüks, özel, ışıltılı ve bir o kadar da sade olan tasarımlarımız, gardırobunuzun star parçaları oluyor.

Fashpos tulum modelleri seçkin giyinmek isteyenlere hitap ediyor. Giyilecek bir ceket ile kusursuz bir kombin oluşturulabileceği gibi özel gün ve gecelerin aranılan şıklığı da olabiliyor. Abiye tulum modelleri kategorisinde de tercih ederek giyebileceğiniz modellerimizdeki saten ışıltısı daha dinamik görünüm kazandıran crushlı satenle buluşuyor ve kendinizi tek parçada bütün ruhunuzu saran muhteşem bir dinamizmin içinde buluyorsunuz. Abiye olarak giyime uygunluğu, içinde olduğunuz mekanların ambiyansına uyum sağlamanıza yardımcı oluyor ve şıklığınızın kazandırdığı iddialı duruşunuz ise asaletinizin simgesi oluyor.

Zarif Dokunuşlarla Tasarlanan Abiye Tulum Modelleri

Modellerimize zarif dokunuşlarla ufak ama etkisi büyük izler bırakıyoruz. Askılı, uzun paça ve hareketli görünüm kazanmış olan crushlı saten ile hayat bulmuş olan tasarımlarımıza minimal el işlemesi nakışlarla ışıltı kazandırıyoruz ve sadeliğin içinde göz dolduran bir şıklığın nasıl mümkün olduğunu gözler önüne seriyoruz. Modellerimizde Uzak Doğu ve Yakın Doğu’dan ithal gelen kumaşlar ile el işlemesi nakışlar kullanırken, farklı kıtaların kültürel esintilerinden de ilham alarak hazırlıyoruz. Tamamen alışılagelmiş modellerden uzak, bayağılıktan ve bununla beraber gelen sıradan giyimden uzak, özel, ayrıcalıklı, seçkin tasarımlar hazırlıyoruz.

İnişli-çıkışlı moda dünyasının tarzından ve kalitesinden bir kez olsun ödün vermeyen markası olarak kıyafetlerimizi, giydiğinizde günün her anında pozitif olmanız için çalışıyoruz. Ekru, yeşil, pembe renklerin soft tonları ile göz yormayan, sakinliğe ve huzura davet eden tonlarımızla modanın sıkıcı renk kartelasından da uzak duruyoruz. Her bir detayı ile farklılaşmanın bir arada bulunmasın en güzel örneği olan tulum elbise çeşitlerimiz, sırt dekoltesi ile en özel günlerde dahi giyilebilirken dolabınızın da en pratik kıyafeti olma özelliğine sahip olacaktır.

Güne Enerjik Başlatan Modeller Burada!

Tulum kombinleri ile sınır tanımayan bir şıklığın temsilcisi olabildiğiniz gibi gün içinde oldukça konforlu giyinebilmenin beraberinde getirdiği kolaylıklardan da faydalanabilmenin avantajlarını yaşayacaksınız. Tek parça ile onlarca kombin yapabilirken yine tek parça ile dakikalar içerisinde hazırlanabilmenin pratikliği ile kendinize ayırabileceğiniz, gideceğiniz ortama ulaşabileceğiniz bir zaman kazanmış olacaksınız.

Topuklu ayakkabıyla giyilirken abiye görünümü kazanan, resmi bir görünüm elde eden modellerimizi spor ayakkabı veya terlik tercih ederek giymeye karar verdiğinizde ise günlük, spor, tatile uygun bir tasarım kazanmış olacaktır. Özellikle yaz mevsimi kıyafet seçenekleri arasında yer alan modellerimiz, satenden gelen ışıltıyla gün boyu göz alırken, gecenin renkli hayatında da kendine yer edinerek ışıltısını kaybetmiyor.