Trend Sokak Modası Kombinlerinin Püf Noktaları

0
130

Sokak modası denilince akla gelen salaş görünümden çok uzakta bir moda anlayışı son yılların en belirgin özelliklerindendir. Özellikle sokak modası için trend modellerin tercih edildiği, şıklık ve rahatlığın birbiri ile yarıştığı kombinlerde bütün günü hem rahat hem de oldukça şık ve modayı takip eden, modern görünümlü bir kadın olarak yaşayabilmek için dikkat edilmesi gereken püf noktaları vardır.

Özellikle mevsime uygun giyilmesi bu püf noktalarının başında gelmektedir ve hemen arkasından ortama uygun giyinmek ilk sıralardaki yerini koruyor. Bu sıralamayı trend renkler, modeller takip ederken bir diğer yandan da ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlar almaktadır.

Daima şık ve modern görünümlü bir kombin oluşturmak için Jean üstüne sweatshirt ve kazak iyi bir alternatifken, 2019 sonbahar – kış modasının vitrinlerde en çok boy gösteren oduncu gömlek de denilen, kalın ve kare çizgili gömlekleri daha auralı ve özgür duruşun temsilcisi oluyor.

Sokakta Moda Denilince Şıklık ve Rahatlık Yarışmaya Başlar

Pantolonlarda kalın kot, gramajı fazla kot kumaş “Mom Jean” modeli ile en çok tercih edilenlerden olurken, nostaljik bir ambiyans ile Retro giyimi sevenlere de hitap etmektedir.

Yeni sezonda geçmiş yıllara oranla çok daha fazla oversize modeller askılardaki yerini alıyor. Düşük kollardan, oldukça bol kesim, bazen cropped tasarımlarla göbek ve bel dekolteli, bazen ise olması gerekenden uzun boyu ile tunik/sweatshirt birleşiminin farklılığını sergileyen modeller tercih edilebilir.

Tatil günleri, akşamları arkadaş buluşmalarının ve gezi aktivitelerinin bir diğer taht sahibi ise şıklık ve rahatlığın yarışında henüz kimin birinci olduğu bilinmeyen suni deri elbiseler oluyor. Suni deri elbiseler, pantolonlar, yelek ve gömlekler parlaklığı, vahşiliği, cazibesi ile bir hayli odak noktası…

Ayakkabı seçimlerinde sneaker modeller tahtını hala koruyor. Hemen ardından bu yıl özellikle de mevsimsel olarak giyilecek bir trend tekrardan yükselişe geçti ve kovboy çizmesi en çok giyilenlerden, kombin tamamlayanlardan oldu.

Şık sokak modası kıyafetleri için www.fashpos.com adresini ziyaret edebilir ve tarzınıza en uygun modelleri, en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.