Trend Renklerle Kış Mevsimine Hazırlanın

  0
  132

  Beyazın, siyahın, lacivertin modasının geçmediği bir gerçektir. Her yeni sezonda zamana yenik düşmeyen renklere ek olarak trend renkler de bulunuyor. Bir dönem kırmızının, bir dönem morun, bir dönem yeşilin, bir dönem ise sarının oldukça revaçta olduğu moda dünyasının 2019 – 2020 sezonunda ise toprak tonları, sade ve soft tonlarla birlikte geçmiş yıllardan etkilenen neon tonlar kendini gösteriyor. Camel, sütlü kahve, deve tüyü olarak farklı adlarla anılan renk tonuna ek olarak daha tarçın tonlarında, kahvesi daha kahve ve canlı olan taba renkler de trendler arasında bulunuyor.

  Süet ya da deri fark etmeksizin botlarda, çizmelerde, çantalarda, cüzdanlarda, kemerlerde yer alan taba renk aksesuar ve tamamlayıcı olarak nitelendirilen modellere zamansız bir değer kazandırıyor. Kıyafetlerde ise canlı tonu ile mevsimin hem ruhunu yansıtan hem de iç ısıtan taba yerini camel tonuna bırakıyor. Sokak modası ve ofis modasında fazlaca görülüyor. Sweatshirt modellerinde, pantolonlarda, bluz, gömlek, etek ve elbiselerde doğallığı ile göz yormayan ve çağın minimal zevkine renk tonu ile cevap veren bir trend…

  Kahve Tonlarını Trend Yapan Tulum Elbise Modelleri

  Dış giyimde ise hem kaban hem şişme montlar, yağmurluklar ile deri ceket ve trençkotlarda çok sevilenlerden oluyor. Kahvenin bu tonuna farklı ve alışık olmadık ama modaya heyecan katan alternatif tonlar da eklendi. Boz kahve, çikolata buna en iyi örneklerdendir.

  Yeni sezonda yalnızca trend renkler değil kıyafetler de heyecan unsuru oluyor. Uzun yaz döneminden çıkılan, yavaş yavaş hırkaların, kazakların, botların, çizmelerin giyilmeye başlandığı bu mevsimde tulum kıyafetler şıklığına önem veren her kadının tercihi olarak gardırobundaki yerini alıyor.

  Triko dokusuna sahip modellerin de bulunduğu sezonda, geçmişe yolculuk yaptırıyor. Buna bir de Fashpos ürünlerindeki belden kemerli kıyafetler ekleniyor. Tulum elbiselerde, kruvaze elbiselerde, tuniklerde, oversize elbise modellerinde kıyafetin yıldız parçası olarak ışıldayan kemerle de yeni sezonda hem renk, hem model, hem de aksesuar ve tamamlayıcılar bakımından trendleri yakalamış olacaksınız.