Tatil Günleri İçin İdeal Kombinlere Kadife Dokusu Geldi

0
130

Yeni sezonda sokak modasında da ofis modasında da ve hatta davet modasında dahi kadife dokusuna sahip bluz modelleri trend oldu. Belirgin olarak tek renk popülerliğinin yeni dönemde geçmiş sezonlara göre yoğunlukta olmadığı, birden fazla renk popülasyonu var.

Kadife dokusunun yumuşaklığı ile iç ısıtan kıyafetlerde en fazla bluzlar ve hemen ardından elbiseler geliyor. Zümrüt yeşili,safir mavisi, yakut kırmızısı, mercan, mavi, sarı, kahverengi, siyah, sütlü kahve, gri, ekru, bej ve daha nice aurası yüksek renkle tasarlanan kadife modeller, dar paça pantolonların, geniş paça pantolonların, skinny Jean, mom Jean, kargo pantolon ve jogger modellerin bir numaralı tamamlayıcılarından oluyor.

Elbise modellerinde ise kruvaze, a kesim, çan kesim, kalem, pileli ve bol kesim ile asimetrik hatlar 2019-2020 sonbahar/kış modasının en fazla tercih edilenlerindendir. Tamamlayıcı olarak çoraplar bu modellerin en özen gerektiren detaylarından oluyor. Mus, fileli, ten rengi, opak, desenli ve sonbahar ile kış ruhunu yansıtan çoraplar en kusursuz şıklık için ideal tamamlayıcılar arasında bulunuyor.

Bu Tatilde Hem Şıklık Hem de Rahatlık Moda

Tatil modasına uygun ve tam olarak tatil modunu fazlasıyla yaşatacak olan kıyafetler arasında bluzlar, pantolonlar, sweatshirt modelleri, etekler en çok tercih edilenlerden olurken alışılmışın dışına çıkan şıklıkla genelde klasik giyim için tercih edilen gömlekler tatil günlerinde de tercih edilenlerden oluyor. Deri gömleklerin, deri tulumların ve etekler ile pantolonların artık yalnızca gece modası giyimi ile sınırlı olmayan modası tatil günlerinde de rahat yapısından dolayı en fazla tercih edilenlerden oluyor.

Şıklığı ve rahatlığı ile hem anı ölümsüzleştirmek isteği ile çekilen fotoğraflarda hem de rahatlığı ile gün boyu en hareketli, efor sarf edilen zamanlardaki performansı ile gardırobunuzun vazgeçilmezlerinden oluyor.

Tatil modası için tercih edeceğiniz farklı dokulardaki modelleri karma doku kombinasyonu ile hazırlarken dilediğiniz ayakkabıyı seçmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.