Tasarımlarıyla Farkını Gösteren Tarzlar Ofis Modasına Yön Veriyor

0
141

İster ofiste ister davette ister gecede ya da sokakta kısacası her zaman giyilebilir ceket modelleri sayesinde hem pratik bir kombinleme hem de modaya uygun tarza sahip olmak mümkün oluyor. Nasıl mı? Özellikle kruvaze düğmeli ceket modelleri, her tarza ve ortama uygun tasarımı ile kolaylıkla mekana adapte olmanıza yardımcı rol oynuyor. Başrolün sahibi olarak yardımcı rollerin ne kadar önemli olduğunu ve hatta yardımcı roller ile başrol oyuncusunun farkının daha da belli olduğu bir gerçektir. Ceket de tam olarak böyle bir değere sahiptir. Modern ve şehirli kadın stilinin vazgeçilmez parçalarından olurken her ortamda giyilebilir ve sonsuz kombinasyon ile biçimlendirilebilir yapısı sayesinde tek bir modelle onlarca farklı kıyafetin sahibi olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Kumaş pantolonla giydiğinizde veya elbise ya da etekle giydiğinizde ve hatta kumaş tulumlarla kombinlediğinizde klasik bir model elde ederken, tarzınızı bütün resmi ortamlarda gölge düşmeden sergileyeceksiniz.

Maskülen Ceket Tarzı Abiye Konseptine Uyum Sağlıyor

Aynı modeli derin dekolteli bir bluz ile kombinlediğinizde gece modasının en şık kadınları arasında yerini alacaksınız. Kulüplerde, yemeklerde, kokteyllerde ve arkadaş ortamı ya da özel ve romantik görüşmelerde de yine gece modasına uygun bir tarz elde ederken; Jean pantolon veya diğer spor çizgilerin sahibi alt giyim modelleri ile kombinlediğinizde ise sokak modasına en şık tarzı getirmiş olacaksınız.

Maskülen bir tarz olarak günümüzde kadın stilinin en çok kullanılan modellerinden olan ceketi, abiye konseptine de taşıyabilirsiniz. Ultra payetli, ışıltılı bluzlar veya pantolonlar ya da eteklerle birlikte kombinleyerek kına davetlerinin, düğünlerin, nişanların, söz merasimlerinin en ideal seçimini yapmış olursunuz.

Ayakkabı ve çanta seçiminizde ise abiye konseptine uygun kombin yapma hariç tamamen özgünsünüz. Topuklu ayakkabıdan spor ayakkabıya kadar çok fazla seçim yapma avantajınız bulunuyor.

Her ortama uygun ve şık giyinebilmeniz için birbirinden özel çizgilere sahip tasarımları www.fashpos.com adresini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.