Sweatshirt Modellerinde Ezber Bozan Dokunuşlar

0
122

İthal kumaşlarımız ve ithal aksesuarlarımızla tasarlanan sweatshirt modellerimizi kot üstünde dahi kullanabilirsiniz. Bazen klasik parçalarla bazen spor parçalarla tamamlanabilir olan modellerimizdeki işleme detaylarının aşığı olacaksınız. Lacivert, siyah, ekru tonlardaki scuba modellerimizde özel boncuk ve taş işlemeler yıldız parıltısı saçıyor. Geceye vuran yıldız parıltısına eş değer bir ambiyansa sahip olan üst giyim tasarımlarımızda özellikle sade kumaş üzerine boncuk ve taş işlemeli desenler ekliyoruz.

Fashpos olarak, markamızın imzasını taşıyan tasarımlarımızda el işlemeleri, ithal kumaşlar tercih ediyoruz. Her bir hâli ile ithal olan tasarımlarımız, fonksiyonel parçalardır. Özel olarak scuba kumaş kullanarak hazırladığımız tasarımlarımızda bazen kumaş ile aynı ton bazen birbirine yakın tonlar bazen ise zıt renkli işlemeler tercih ediyoruz. İşlemelerimizi aplike olarak tasarımlarımıza ekliyor ve daha uzun süre kullanım imkânı sunuyoruz. Sweatshirt modellerimizde genellikle yaygın adı dalgıç kumaş olan, scuba kumaş kullanıyoruz. 4 farklı bedende tasarlıyoruz. 36 beden, 38 beden, 40 beden ve 42 beden modellerimiz, kumaş özelliğine bağlı olarak esnek beden avantajı da sunuyor. Arada kalan beden ölçüleri için ideal bir kumaş olması sebebi ile 36 ve 38 bedeni size 1, 40 ve 42 bedeni ise size 2 beden ölçüsü ile giyebiliyorsunuz. Böylelikle bazı dönemler alınan veya verilen kilolar sebebi ile kıyafetlerin içinde kendinizi iyi hissetmeme gibi durumlara da son vermiş oluyorsunuz. Her anlamda büyülü bir kumaş niteliği taşıyan scuba, sweatshirt tasarımlarına sofistike bir hava katıyor.

Gününüzü Kurtaran; Scuba Sweatshirt

Markamız, sweatshirt kadın modelleri tasarlamaktadır. Kadınların renkli dünyasına uyum sağlayan şık detaylarla bezeli ürünlerimiz %100 polyester özelliği sebebi ile mevsim geçişlerinde ideal bir seçim oluyor. Özellikle sıcak havaların bunaltıcı etkisinin gittikçe kaybolduğu sonbahar başları ve ortalarında tek başına gününüzü kurtaracak özelliktedir. Kış mevsimlerinde de rahatlıkla giyilebilir olan sweatshirt modellerimizi kullanırken ekstra aksesuar kullanmaya ihtiyaç duymayacaksınız. Kol ağızlarındaki işlemeler sayesinde bilekliklere, yakalardaki işlemeler sayesinde küpelere ihtiyaç olmadan sadeliğin ve şıklığın bir arada sunulmasında büyük rol oynayan modellerimiz, klasik kıyafet için de spor kıyafet için de uygundur.

Ürün altını kot ve benzeri özelliğe sahip ürünlerle tamamlayarak hem günlük yaşamda hem alışverişte hem akşam sohbetlerinde hem de tatil günlerinizde rahatlıkla giyebilirsiniz. Yine aynı parçayı klasik bir kumaş ile tasarlanmış pantolon veya etekle tamamladığınızda resmi görüşmeler ve ortamlarda dahi sıkıntı yaşamadan üstünüzde taşıyabilirsiniz.

Joker Parça; Sweatshirt ile Gece Moda

Kullanımı kadar temizliği de çok kolay olan modellerimizin, ilk günkü gibi iddialı olabilmesini arzu ediyorsanız kuru temizleme yapmanızda fayda vardır. Böylelikle Hindistan’dan ithal edilen, isteklerimiz doğrultusunda taş ve boncuklarla işlenmiş olan detaylarımız deformasyona uğramadan ilk günkü gibi gösterişli durur. Güzelliğinden ve özelliğinden bir şey kaybetmeyen, dolabınızın star parçası niteliği taşıyan sweatshirt bayan modellerimizi sınır tanımadan kombinleyebilirsiniz.

Bazen kol ve eteklerde bomber hatlar, bazen basic kesimler, bazen önden fermuarlı ve kapüşonlu modeller; boncuklar, kristaller ve taşlarla sizi hayaller dünyasının en gerçek kişisi yapıyor.

Mevsim özelliklerini göz önünde bulundurarak hazırladığımız modellerimizde bazen rüzgârdan bazen ise hafif yağmurdan ve soğuktan korunmak için sweatshirt kapşonlu tasarımlarımızı seçebilirsiniz. Bel hizasında, basen hizasında ve basen ile diz kapağı hizasında bulunan boy ölçüleri ile herkes tarafından kullanıma müsait yapısı vardır. Modellerimizi tasarlarken, kullanım alanında özgür olmanıza olanak tanımaya ayrıca önem verdik. Böylelikle sınır tanımadan özgürce kendi istediğiniz şekilde kullanabilme avantajınız bulunacak. Fermuarlı modellerde koyu renkler daha ön plana çıkarken, metal fermuar detayı ile düz modelimize hareket kazandırmış oluyoruz. Daha spor bir görünüm kazandırmak namına işleme detaylarına pek yer verilmeyen kapüşonlu modellerimizi mutlaka sitemiz üzerinden incelemeyi ihmal etmeyiniz.

Abartılı Değil Tam Kıvamında Süslemeli Sweatshirt

Basic modellerimiz gibi oversize modellerimiz de en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Daha salaş bir görünüm kazanırken bir yandan da özgürlüğüne düşkün imajını en asil şekilde veren yarı dik yakalı modellerimizin kol ve yakalarına kıvamında desenler ekledik. Boncuk detaylar desensiz, düz kumaşta abartıya kaçmayan en güzel süslemedir. El işlemesi nakışları ve bomber kol ağızları dolayısıyla daha klasik bir görünüme sahip olan parçamızı kot pantolonla da tamamlayabilirsiniz. Hem klasik giyime hem de spor giyime diğer modellerimiz gibi uyum sağlayan tasarımımızdaki detaylar, her yaş kesimi tarafından tercih edebilir.

Hem tasarımlarımızda sınır tanımıyoruz hem de yaş hususunda kadınları sınırlamıyor ve her yaşa uygun işlevsel açıdan harikalar yaratan kesimlerimizin ruhu olduğuna inanıyoruz. Misyonumuzdaki “anılar” kavramımıza tasarımlarımızda her zaman yer vermişizdir. Minimal işleme detayları ile süslediğimiz modellerimizde bazen ise sweatshirt ufak bir detay hâlini alırken, yurtdışında el işlemesi olarak hazırlanan ithal nakışlarımızı göz önüne çıkarıyoruz. Tamamen dikkati üstüne çekecek olan işlemlerimizde yaka ve omuz hizasında bulunan büyük çiçekler ve yapraklar göz dolduruyor. Göz dolduran şıklık isteğine de karşılık veren tasarımlarımız, bütün dikkatleri çiçek aplike zarafetine çekiyor. Basic modellerin kendine has şuh havası ile bir bütün halini alan göz dolduran tasarımlarımızı bulunduğunuz sayfada detaylıca inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkında genel bilgiler edinebilir, beden tablosundan vücut ölçüleriniz için ideal olan kesimi seçebilir, kaliteyi en uygun fiyatlardan yararlanarak sipariş verebilirsiniz. İthal kumaşı, ithal nakışları en kaliteli hâli ile Fashpos imzalı olarak dolabınızda bulunduruyor olmanın güvenini yaşamanın verdiği hazzın paha biçilemez olduğunu fark edeceksiniz. Her ortama uygun bir model olması sebebi markamızın bu özel tasarımlarını dolabınızdaki kurtarıcınız olarak ilan edeceksiniz.

Göz dolduran iri çiçekli işlemelerimizde bazen kumaş, bazen boru boncuklar, bazen kristal boncuklar önemli dokunuşlarda bulunuyor. Proporsiyonu kusursuz bir şekilde sergileyen modellerimiz renk uyumu bakımından zarafetin timsalidir. Abartmanın en güzel ve en şık hâli olan nakışlarımızdaki yoğunluğu modellerimizin kullanım alanına göre belirliyoruz. Kadın ruhunun vazgeçilmezlerinden olan çiçekleri kıyafetlere taşımaktan memnunuz. Yaptığımız tasarımlarımız her daim beğeni kazanıyor ve çiçekten vazgeçemeyenlerin bir numarası oluyor.

“Kapüşonlu olsun ama çok da sade olmasın” diyenlere de hitap ediyor ve hem kapüşon hem de sırtta boncuk işlemeye sahip modeller de tasarladık ve beğeninize sunduk. Sırtta ürünün kumaş rengi ile aynı tonda sevimli bir kuş işlemesi bulunuyor. Özgürlüğün ve narinliği simgesi kuş motifinin en çok yakıştığı modellerimize sahip olmak için zaman kaybetmeden sitemizde gezintiye çıkınız. Esneme özelliğine de sahip olduğu için iki farklı bedeninde giyebileceği bu ürünler vücut ölçülerine uyum sağlıyor. 

Scuba kumaşın en çok yakıştığı mevsim yaklaşmaya başlarken sitemizdeki indirimlerden yararlanma imkanını kaçırmayın. Keyifli bir gezinti ile şıklığınızı destekleyerek mevcutta zaten var olan özgüveninizi daha da üst seviyeye çıkaracaksınız. Vazgeçilmezleriniz arasında bulunan üst parçamız, sade şıklığınızın ve kıvamında gösterişinizin sırrı olacak…