Sweatshirt Kombinleri Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

0
121

Kazak giymeyi sevmeyenlerin, bluz veya badi giymektense hiç hoşlanmayanların; tarzı daha çok spor kıyafetlere yatkın olanlara hitap eden sweatshirt modelleri her zaman giyilebilecekler arasında bulunuyor. Yalnızca spor kıyafetlerle yapılan bir kombinin tamamlayıcısı ya da ana unsuru olmakla sınırlı kalmayan sweatshirt modelleri ofis ortamında da rahatlıkla giyilebiliyor. Karma kıyafet kombinlerinin trend olduğu 2019-2020 modasında kalem etek üzerine dahi sweatshirt giyilebiliyor ve bu durum geçmiş yıllarda rüküş olarak nitelendirilirken günümüzde fütüristtik bir tarz olarak değer görüyor ve oldukça da beğeniliyor.

Kadın sweatshirt modelleri bazen oldukça spor bazen ise klasik kıyafetlerle de kombin yapılabilecek tarzlara sahiptir. Renk konusunda ise sınır tanımayan bir modeldir. Siyahtan sarıya kadar içerisinde hem koyu hem açık; hem soğuk hem de sıcak tonları barındıran bir yelpazede her tarza ve yaşa hitap ediyor.

Her Tarzın Bir Sweatshirt Modeli Vardır

Kombinlenmesi en kolay modellerden olduğu için kot kumaşla da scuba ile de ve diğer kumaşlarla tamamlanabiliyor. Aksesuar seçiminde ise çok tılsımlıdır. Abartılı takıları da minimal çizgilere sahip takıları da kaldırabilir ve aynı modeli farklı takılarla süsleyerek, bulunduğunuz ortamın konseptine uygun stil oluşturabilirsiniz.

Kot pantolonlarla daha rahat tamamlanan bu model önden fermuarlı, cep detaylı, kapüşonlu ve yuvarlak yaka olarak çeşitlendiği gibi boy olarak da cropped tarzı, normal ve uzun boy çeşitliliğine sahiptir.

Eteklerle rahatlıkla kullanılabilen model, kolej stilini oluşturmayı sevenlere çeşitlilik sunarken, mini pileli etekle tamamlanabileceği gibi uzun eteklerle de ve hatta elbiselerle dahi kombinlenebiliyor.

Eşofmanla altı ile birlikte yapılan kombinlerdeki başarı ise kusursuz şıklığın, rahatlığın, özgürlüğün ve tarzın sahibi olmanıza fırsat tanıyor.

Fashpos, her zaman giyilebilir modelleri ile sweatshirt kadın tarzı için tül detaylı ve sade birbirinden güzel tarzlar oluşturdu. Tarzınıza uygun olan modelleri incelemek için https://www.fashpos.com/sweatshirt-modelleri adresiniz ziyaret edebilirsiniz.