Sonbahar Renklerini Sıcak Dokularla Birleştiren Triko Modelleri

0
133

Abartıdan uzak giyinmeyi seviyor, modayı takip etmek keyif veriyor fakat stilinizi de korumaya önem gösteriyorsanız triko kıyafetler sizin için ideal modeller arasında bulunuyor. Güz döneminin en beğenilen 2019 sonbahar-kış modasının da trendi olan trikolar, iç ısıtan dokusuyla ruhunuzu sarıyor.

Renk alternatiflerinin bulunduğu ve çeşitli tasarımlarıyla her tarza hitap eden pantolonların, hırkaların, kazakların ve eteklerin kombinini oluşturmak da oldukça kolay. Ton sür ton yapabileceğiniz gibi zıt renklerle de giyebilir veya tamamlayıcı bir parça olarak da değerlendirebilirsiniz.

Triko Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yumuşak dokusu ve iç ısıtan formu ile oldukça rahat bir sonbahar-kış mevsimi geçirmenizi sağlayan triko modeller, kullanırken dikkat edilmesi gereken püf noktaları ile daha uzun süre giyilebilir bir özellik kazanıyor.

Çok fazla sürtünmeye maruz kalmamasına özen gösterilmesi gereken bu doku, iplik ve dokuma türü sebebi ile aşınmaya dayanıksızdır. Tüylenme yapar ve bu tüylenme sebebiyle de yeni almış olsanız dahi eski bir kıyafet gibi görünecek ve şıklığınıza gölge düşürecektir.

Triko elbise, triko pantolon, triko kazak ya da bluz giyerken aksesuar seçiminizi kıyafetinize takılmayacak türden seçmenizde fayda vardır. Özellikle yüzük seçiminde dikkatli olmak gerekiyor. Takılacak taşlar, dokumadan iplik çekecektir ve formda bozulma olarak, deformasyona uğrama yaşanacaktır.

Kombinleme yaparken ise büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Karma dokuların kombinasyonu için bir numaralı oyun arkadaşı olan triko; poplin, kumaş, kaşe, yün, saten, ipek ve diğer türlerle ahenklidir.

Ayakkabı seçiminde kıyafetin tarzı çok fazla önem taşımaktadır. Triko elbiseler ne çok klasik ne de çok spor olduğu için ayakkabı seçerken tarzı göz önünde bulundurarak bazen topuklu ayakkabılar, bazen spor ayakkabılar, bazen loafer ya da bot veya çizme kullanılabilir. Üstelik triko her zaman giyilebilir olduğu için gardırobunuzun da kurtarıcılarındandır.

Ofiste, okulda, tatilde, sokakta ve her yerde özgürce giyinmeniz için tasarlanmış kıyafetleri www.fashpos.com adresinde bulabilirsiniz. Fashpos modası her yerde…