Sömestr Tatilinde Şık ve Rahat Olmak İsteyenlere Öneriler

0
99

Uzun ve zorlu geçen eğitim sürecinin en keyifli dönemlerinden olan sömestr tatilini şık ve rahat kombinlerle geçirmek isteyenlere altın değerinde tavsiyelerimiz var:

Sokak modasının popüler olduğu 2020 sezonunda her yaş grubuna hitap eden kot ve sweatshirt tarzı en trend kombinlerdendir. Özellikle de skinny Jean üstü giyilen oversize sweatshirt modelleri modern ve çağı yakalayan tarzınızı en iyi ifade edecek stillerdendir. Genç modası olarak de kabul gören bu stilde dilediğinizce canlı renkler giyebilirsiniz. 2019-2020 sonbahar – kış sezonu modasının trend renklerinden olan turuncu ile bu kombini yapabilirsiniz. Kırmızıların, sarıların, morların, pembelerin ve yeşillerin de bir o kadar popüler olduğu bu sezonda ilkbahar-yaz modası şimdiden merak uyandırmaya başladı.

Bu Tatil Başka Tatil…

Tatil demek rahat olmak demektir. Bütün tatili sosyalleşerek geçirmek isteyenlerdeniz sizin için bir tavsiyemiz daha var; jogger pantolonlar geçen yıl gibi bu yıl da en çok beğenilenler arasında bulunuyor. Kargo pantolon tarzını fit tişört üstü hırka ile tamamlayabilir veya body giyerek kombinleyebilirsiniz. Kadife dokusunun yeniden gün yüzüne çıktığı bu sezonda bol kesim alt giyim tasarımlarını dar kesim üst giyimlerle kombinleyerek oldukça şık ve şıklıkla birlikte rahatlık da kazanmış olursunuz. Ayrıca bu kombini dış giyimde hafif bol, uzun kabanlarla istediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz. Bot giyebilir, postal tercih edebilir ya da ayaklarınızda da rahatlığa önem verenlerdeseniz sneaker ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Yürüyüş ayakkabıları da bir diğer en popüler tamamlayıcılardan oluyorken bütün gün sinema, tiyatro, sergi, oyun, dans, gezme ve arkadaşlarla planladığınız etkinliklere katılabilirsiniz.

Çantalarda daha minimal davranmaya özen göstermenizde fayda var. Abartılı büyük çantalar, tatil dönemi için uygun olmayacaktır. Tatilin rahatlık demek olduğunu unutmamak gerekiyor. Bol gezmeler.