Size Özel Olduğunu Hissedeceğiniz Elbise Modelleri

0
138

Modaya yön verenlerin en başında şüphesiz ki elbise kalıpları yer alıyor. Diğer hali ile beden kalıpları da diyebiliriz. Yıllar içerisinde kıyafetlere genel ve özel nitelikler de ekleyerek farklı tarzlar oluşturuldu. Bizler de Fashpos olarak formu vücut proporsiyonu ile uyumlu, boy, basen, kol, bel ve diğer ölçüleri de ideal olan ithal kumaş kalitesi ile her biri tarzınıza hitap eden modeller tasarladık. Tekrarı olmayan ithal kumaşlarımız Uzak Doğu ve Yakın Doğu’dan gelirken, el işlemesi ile hazırlanan modellerimiz Hindistan’dan gelmektedir. Tamamen özel işçilik değerine sahip olan kumaşlarımıza Fashpos dokunuşunda bulunuyoruz.

Seçiminiz Elbise Olsun Gününüz Rahat Geçsin

Maxi, midi ve mini boy elbise modellerimiz günlük giyiminize hitap ederken, abiye tarzı ile özel gün ve gecelerde kullanabileceğiniz niteliklere sahiptir. Yüzlerce elbise modelimizle sizin için hem beden çeşitliliği hem renk çeşitliliği hem tarz çeşitliliği sunarak, stilinizi oluşturmanız için online mağazamızla 7/24 hizmet vermekteyiz. Günün her anı markamızın ürünlerini internet sitemiz ve cep telefonu uygulamamızdan sipariş vererek satın alabilirsiniz. Yüksek oranlarda indirim fırsatlarından, kampanyalardan, modaya dair güncel bilgilerden haberdar olmanızı sağlayan sistemimiz, kıyafet arayışınıza karşılık veriyor. Uzun süren alışveriş gezilerinin zaman kaybına sebep olması ve katılacağınız davetin artık bir eğlenceden çok eziyet halini almaya başlamasına son verecek olan online mağazamız, hayalini kurduğunuz şıklığa kavuşturacak birbirinden özel modeller ile zamandan da bütçeden de tasarruf yaptırıyor.

Yarasa kollar, grogren omuzlar, kalın askılar, truvakar kollar, volan kesimler, bomber kol ağızları, kruvaze yakalar; tüller, danteller, inci işlemeler, taşlı işlemeler, kristal işlemeler, boncuk işlemeler, payetli kumaşlar, satenler, ipekler, flok baskılar; gümüş renkleri, altın renkleri, soft renkler, canlı renkler, sıcak renkler ve diğer detaylarla başka bir dünyaya yolculuk yaptıran modellerimiz her yaş grubuna hitap etmektedir.

Bu Elbise Modelleri Geceyi Aydınlatıyor

Ürünlerimizin tasarımlarında gösterişe en sade hali ile yer veriyoruz. Tüller ve desenlerle bezeli kıyafetlerimiz, bulunduğunuz ortamlarda kaliteli duruşunuzu destekleyen unsurlar arasında bulunuyor. Gece kıyafeti kategorisinde bulunan modellerimiz ise geceyi aydınlatıyor. Payetlerden gelen dore ve lame ışıltıların gösterişi, bütün dikkatleri üstünüze çekerken, çevrenize doğal bir “buradayım” deme şekli oluyor.

Kadınların özel gün ve gecelerde, davetlerde, gün içinde, tatilde, ofiste, seyahatte kısacası yaşamın içindeki her anda rahat olma isteğini şıklıkla harmanladık ve gardırobunuzun yıldız parçaları arasında yer alacak modeller tasarladık. Elbise giyerek, katılacağınız davet için hazırlık aşamanızı minimum süreye indirgeyecek ve kendinize daha fazla zaman ayırmış olacaksınız. Ayrıca alt ve üst olarak ayrı giyim eşyaları ile kombin yapma çalışması içerisinde olmayacak tek parça modelden gelen kolaylığın sonsuz keyfini süreceksiniz. Özel işlemelerimiz ve nakışlarımızla bezeli modellerimiz aksesuar kullanmaya dahi ihtiyaç olmadığını gösterecektir. Tek başına bütün şıklık için gerekenleri üzerinde barındıran modellerimizin iç astarları ise sıcak ortamlarda vücudunuzun nefes almasını sağlarken bir diğer yandan da kıyafetin toplama yaparak, istenilen forma durmasının önüne geçen olumsuzlukları önler. Çıkarılabilir iç astarlarına sahip olan modellerimizde astarlarımızı dahi jarse elbise olarak ayrıca kullanabilir ve tek model alarak iki ürüne sahip olma avantajını da yakalamış olursunuz. 36 beden, 38 beden ve 40 beden modellerimizdeki kalıp farklılıklarımız, uzun süren elbise arayışlarınızın en kısa sürede istediğiniz stili bulmanızla sonlanacaktır.