Siluetinizi Elbise Seçiminizle Değiştirin

0
175

Fashpos ile yazları koton şıklığı, kışları saten cazibesini yaşamak ve hissetmek isteyenlere birbirinden özel desenler, işlemeler, nakışlar ve kumaşlar ile olağanüstü koleksiyonlar hazırladık. Özel olarak ithal ettiğimiz kumaşlarımıza özel desenlerimizi işletiyor ve elbiselerimizde sade dokunuşlarda bulunuyoruz. Modanın minimal fakat oldukça kıvamındaki süsleme tarzını bütün elbiselerimizde bulabilirsiniz. Coğrafi etkenlere bağlı olarak havaların sıcaklık, soğukluk derecelerine uygun olacak kumaşlar seçiyor ve yaz ayları ile kış aylarına en uygun olan kumaşlarla üretim yapıyoruz. Sınırlı kumaşlarımızla tasarladığımız ürünlerimizi 36 beden, 38 beden, 40 beden ve 42 beden olmak üzere çeşitli kalıplarla beğeninize sunuyoruz.

Bazen Uzak Doğu ile Yakın Doğu’yu bazen ise Yakın Doğu ile Avrupa’yı harmanlayan tasarımlarımız oluyor. Avrupa’dan ithal kumaşlara, özel siparişimiz olan Hindistan’dan ithal edilen el işlemesi nakışlar konduruyoruz ve bu görsel şölene sizleri davet ediyoruz.

Modern ve Geleneksel Dokunuşlar

İthal nakışlarla, ithal kumaşlarla ve kalitesiyle Fashpos imzası taşıdığını belli eden elbise modellerimiz maxi, midi ve mini boyları ile günün her anı istediğiniz tarzda yaşamanıza olanak tanıyor. Abiyeler, iş temposuna uygun giyim, resmî kıyafetler, günlük kıyafetler olarak da kullanılabilecek birbirinden özel tasarımlarımızda öncelikli olarak şıklık kadar rahatlığı da ön planda tutuyoruz. Kıyafetinizin sizi, zorlayan bir kalıp içine hapsetmesine izin vermemenin sağladığı rahatlığı fark ettikçe markamızın ve tasarımlarımızın adeta sizin için özel olarak biçildiğini düşüneceksiniz. Bizler, kalite ve şıklık, özel ve ithal oluşumuz ile iddialı olduğumuz tasarımlarımızı yalnızca web sitemiz üzerinden adresinize teslim kargo online alışveriş avantajı ile sizler sunmakla kalmıyor, mağazamızdan da satış yapıyoruz.

Sizi Kalite ve Şıklıkla Buluşturuyoruz  

Elbise boylarında, tasarımlarında, renklerinde, kumaşlarında alışılmışın dışında hatlara ve detaylara yer veriyoruz. Klasik modellere farklı bir bakış açısı ile yaklaşıyor ve elbiselerin de bir ruhu olduğuna inanıyoruz. Bizi özellikleri bakımından yola çıkararak yönlendiren kumaşlar, tasarımlarımızdaki en önemli hususlardandır. Kumaşların ruhuna saygı duyuyor ve yakışmayacak bir tasarıma asla izin vermiyoruz. Her zaman kumaşın türüne uygun olarak model belirliyor, elbise astarı seçiyoruz. Astar boylarını tasarımlarımızdaki kusursuzluk için ideal ölçülerde ayarlıyoruz.

Sitemizde, markamızın kalitesiyle her vücut proporsiyonuna uyum sağlayacak elbise modellerimiz bulunuyor. Kol ağızları bomberli, bel ve basen bölgelerinde korsaj, etek uçlarında volan, omuzlarda grogren ve daha nice modaya yön veren kesim, tasarımlarımızda kullandıklarımız arasındadır. Hindistan’dan özel ithal ettiğimiz tamamı eş işlemesi ile hazırlanan nakışlar ise sadeliği ve şıklığı ile tek başına dahi kıyafetlerimizdeki star parça olma etkisinde bulunuyor.

Modellerimizde sırt dekoltesini ve göğüs dekoltesini rahatlığınızı bozacak bir şekilde değil, günün her anı her zaman en rahat olacağınız şekilde ayarlıyor, özel davet ve gecelerde ise iddialı olma isteklerinizi karşılıyoruz. Transparan elbise alternatiflerimiz ile gecenin yıldızı olacak, şıklığınız ile adınızdan söz ettireceksiniz. Şıklık denilince yaşadığınız çevrede akla ilk gelen kişi olmanın verdiği gururu yaşarken, bizler de size bu gurur yaşatmış olmanın memnuniyeti ile hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Elbise kesimleri arasında bulunan kruvaze şıklığını, yakalarda fırfır hareketliliğini, eteklerdeki asimetrik kesimleri ve daha nicesini tasarımlarımızda görmeniz mümkündür. Hemen her yaş kesimine hitap eden modellerimizi bazen spor ayakkabı ile kombin yaparak tamamen spor şıklığı kazandırabilirken, bazen ise topuklu ayakkabı ve diğer kundura modelleri ile kombin yaparak tamamen klasik, resmî bir kıyafete dönüştürebilirsiniz. Farklı ürünler ile kombin yapmaya uygun olan tasarımlarımız, payet ve inci ile büyüklü, küçüklü taşlarla renk kazanan kumaşlarla hazırlanıyor. Işıl ışıl, canlı ve hareketli kumaşlar her zaman enerjik, dinamik bir imaj kazandırıyor.

Davet Modasının Sınırlanmaz Kombinleri

Balon kollar, büzgülü tek omuzlar, kuşaklar, nakışlar, iç astarlar ve daha nicesi ile oldukça fantastik bir koleksiyonumuz mevcuttur. Sayfamızın ilgili kategorisinden doğal bir hareket kazanmış, canlı ve dinamik görünümü ile pozitif enerji yanan crushlı saten, renk alternatifleri ile de her tarzın en çok tercih ettiklerinden oluyor. Renk çeşitliğine sahip olan koleksiyonumuz bununla da sınırlı kalmıyor ve scuba, halk arasındaki yaygın adı ile dalgıç kumaşla devam ediyor. Özellikle serin havaların kumaşı olan scuba, siyah ve beyaz renkleri ile en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Mini ve midi boyları ile eteklerde ve kollarda asimetrik ve geniş dalgalar ile hareket kazanmış olan elbiselerimize, eklediğimiz cep detayı ise günlük yaşamda her zaman rahatlıkla kullanılabilir olmasına olanak tanıyor. Scuba kumaş ile tasarlanan kıyafetlerimize Hint el işi nakışlar ile cazibe kazandırıyor ve süs ile sadeliği harmanlıyoruz.

A kesim elbiselerimizde hareket etmede özgür olmanızı ve engellere takılmadan güne devam edebilmenizi sağlıyoruz. Üstten alta doğru genişlemeye başlayan kesim, kumaş özelliğine bağlı olarak topuklu ayakkabılar, babetler, maskülen tarzlar ve spor ayakkabılar ile de tamamlanabilme özelliği olan modellerdendir. Bazen bir toplantıda, bazen bir davette, bazen bir yemekte, misafirlerinizle, seyahat halinde, çocuklarınızla, sosyal ortamınızda kısaca tasarımlarımızı günün her anında aklınızda tereddüt kalmadan giyebileceksiniz.

Hindistan’dan ithal, el işlemesi olan nakışlarımızda her zaman zarafeti ön planda tutuyoruz. Kıyafetinizdeki işleme detaylarını tam kıvamında tutuyor ve abartmadan süslüyoruz. Her zaman hem sade hem de süslü ve gösterişli kıyafetlere sahip olma isteğinde bulunan, görünüşündeki şıklığa önem veren hanımların isteklerine karşılık veren modellerimiz, Türkiye beden ölçüsüne göre 36,38, 40 ve 42 beden olarak tasarlanmaktadır fakat kumaş özelliği bakımından 36 ve 38 bedene uyumlu size 1, 40 ve 42 bedene uyumlu size 2 kalıplarımız da mevcuttur.

Elbiselerimizin ürün bilgileri içerisinde, tasarımımızı taşıyan mankenin vücut ölçülerini de veriyoruz ve böylelikle seçeceğiniz bedenin üzerinizde duruşunu gözünüzde canlandırabiliyorsunuz. Alışveriş için yeterli zamanınızın olmadığı, mağazamızın bulunduğu bölgeye uzak olduğunuz durumlarda web sitemiz üzerinden alışveriş yapabilme avantajınız olduğu gibi mağazamızı ziyaret ederek, bizzat kalıpları üstünüzde deneyebilir ve iç rahatlığı ile şıklığınız için gerekenleri bir görev düşüncesi ile değil, severek ve keyif alarak yapabilirsiniz.

Bazı dönemler üstümüzde ağırlık olarak göreceğimiz hiçbir şey istemeyiz. Bizler de bu isteklere uygun olarak hafifliği ile adeta yok denecek kadar vücuda sakin bir yaşam sunan yazlık modellerimizde sıcak havanın tadını doyasıya çıkarabileceğiniz tasarımlar hazırladık. Soğuk havalarda da vücut ısısını daima korumaya yönelik olarak tercih edilen kalın ve kat kat giyinmeye son verecek olan sıcak tutan kumaşlarımızın şıklığını yaşayabileceksiniz.