Seçiminizden Memnun Kalacağınız Abiye Modelleri

0
126

Tüy kadar hafif, inci kadar parlak, yıldız kadar göz kamaştırıcı, moda kadar dinamik; Fashpos abiyelerinde hepsi mümkün. Geceye damga vuran şıklığın sahibi olmanız için ithal kumaşlarla özel olarak tasarladığımız abiye modellerimizde Fashpos imzası bulunuyor.

İç astar dikiminde daha düzgün bir dekolte sağlanabilmesi için özel olarak cup detaylarına önem verilmiştir. Böylelikle omuzlarda, sırtta ve ön dekoltede sınırlanmadan dilediğiniz şıklığa erişebiliyorsunuz. Grogren askılı ve özel cup dikişli abiye elbiselerin ışıltılı dünyasında kendinizi tahmin ettiğinizden çok daha şık bulacaksınız. Tamamen özel ve sınırlı kumaşlarla tasarlanan modellerimiz, size özel bir model etkisindedir.

Geceye hâkim bir şıklığın sahibi olmanız için özenle seçtiğimiz kumaşlarımızı, rahatlık mottosu ile tasarladık. Şıklık, rahatlık ve gösterişin en doğal hâlinin bir arada bulunduğu modellerimizde farklı etek boyları mevcuttur. Maxi boy ile ayak bileklerine ve hatta parmak uçlarına kadar gizemli bir hava yaşatırken, midi boy ile eğlenceli bir yapı kazandırıyor, mini boyla her kesime hitap ediyoruz.

Kumaşlarımızı özellikle ithal ediyoruz. Rastgele seçilmiş modeller değil, özenle seçtiğimiz ithal kumaşlarla tasarımlarımıza ruh veriyor, hayata geçiriyoruz.

Gösterişli Fakat Tam Kıvamında Bir Abartının Adresi; Fashpos Abiye Elbiseleri

Abiye elbiseler, özen gerektiren modellerdir. Geceye özel, güne özel, o “an”a özel olması gerekir. Bizler de bütün yıl boyunca süre gelen düğünler, davetler, eğlenceler için isteklerinize en doğru şekilde karşılık verecek olan detaylar göz önünde bulundurularak hazırlanan abiyelerimizi web sitemiz üzerinden sizlere sunuyoruz.

Her biri özel olarak desenini çıkardığımız el işlemesi boncuklar ve taşlarla oluşturulmuş olan desenlere sahip kumaşlarla alışılmışın dışında modellerdir. Farklı renk skalası sayesinde, ten renginize ve saç renginize en uygun olan, dönemin trendi olan seçimlerde bulunabilirsiniz. Renklerin farklı bir cilvesi vardır. Sevdiğiniz ton ile üstünüzde durduğunda size yakışacak olan ton farklıdır. Kimleri sevdiği tonda giyinmek isterken, kumaş rengi–ten rengi arasında anlaşmazlık oluyor. Böylesi durumların önüne geçen hem modayı takip eden tonlarda kumaşlarımız hem size en uygun hem kalıba en uygun renklere sahiptir. Siyah tonun asaleti, bordo tonun cazibesi, gri tonun softluğu, pastel tonların sadeliği, sıcak renklerin canlılığı ve diğer renklerin gizemi modellerimizde yaşıyor.

Kumaşların ruhu olduğuna inandığımız için elbiselerimizin ruhuna saygı duyan tasarımlarımız vardır. Hindistan’dan gelen el işlemesi boncuklarla bezeli nakışlarımızla desteklediğimiz tasarımlarımızda ithal kumaş kalitemiz anında kendisini belli ediyor. Alanında uzman ekibimiz tarafından kumaşa uygun iplikler ve dikilme biçimi belirlendikten sonra elbise üzerinizdeyken kenarlardan -ki bu daha çok dikiş yerlerinde görülmektedir- çekme yapmayacak, hoş görünmeyen görünümlere sebebiyet vermeyecektir. Abiye elbise seçimi yapacak olan şıklığına önem veren kadınların en fazla tereddüt ettikleri konular arasında yer alan dikiş kalitesi hususunda uzman kadromuz en doğru dikiş tekniklerini, en uygun ipliklerle gerçekleştirerek aklı meşgul eden olumsuz sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Yaka, omuz, bilek nakışlı modellerimizdeki detaylar sayesinde şıklığınızı tamamlayacak olan takılara ihtiyaç duyma oranınızda azalma olacaktır. Gösterişli ve bir o kadar da abartıdan uzak abiye modellerimizde bazen ışıltılı taşlar, bazen renkli boncuklar, bazen kristaller bazen ise inciler ile sağlanmış görsel şölen bulunuyor.

İthal Kumaş ve Hindistan’ın El İşlemeli Nakışlarını Taşıyan Abiye Elbiseler

36 beden,38 beden, 40 beden, 42 beden olarak çalıştığımız abiye tasarımlarımız yılın her mevsiminde rahatlıkla giyilebilir.

Tamamı inci işlemeli maxi boy modellerimizde her zaman gösterişi tam kıvamında tasarladık. Tasarımlarımızda bazen yarasa kol, bazen uzun ve kol ağızlarında bomber, bazen korsaj, bazen kruvaze, bazen A kesim, basen truvakar kol, bazen grogren omuz, bazen ise volan ve diğer modaya yön veren kesimler ile teknikleri kullandık. Her tasarımımız kendine has bir ruha sahiptir. Maxi boy modellerimizde yandan derin yırtmaçlar kullanarak hareket özgürlüğüne cesaret kattık. Jarse iç astar kullandığımız tasarımlarımızdaki iç astar için tercih ettiğimiz kumaşımız, modelin vücudunuzda pot yapmasını, toplamasını, bel hattında ve basen üstüne birikme yaparak modelde bozukluk olmasının önüne geçiyor. Akıcı bir performans sunarak, tercih edilen elbisenin kusursuz görünmesini sağlar.

Ruhu Olan Kumaşlarla Tasarlanan Abiye Modelleri

Kıyafetlerimizi süslerken doğadan ilham alıyoruz. Çiçek desenleri, yaprak nakışları, tüyler ve doğanın büyüleyen rengini sıklıkla tasarımlarımızda yaşatıyoruz. Bazen ise moda tarihine yolculuk yapıyor ve modaya yön veren, moda kavramını oluşturan çağlara kadar gidiyoruz.

İnsanlık tarihinin giyinme ihtiyacına gerek duyduğu zamanlardan, çağlar ve coğrafyalar etkisine kadar ulaşıyoruz. Bazı modellerimizde kullanmayı tercih ettiğimiz tek omuz detayının aslında bir zamanlar güneşten korunmak için keten giymeye başlayan Orta Çağ öncesi Mısır bölgesinde vücudu korumaya aldıktan sonra aslında dikiş olmadan yalnızca vücuda sarma biçimi ile oluşturulan elbiselerde daha sonraları kolları da güneşten korumaya yönelik kapatma isteği oldu. Böylelikle yalnızca sol kolu kapatan, sağ kolu açık bırakan bir elbise anlayışı oluştu. Sağ kolu açık bırakan bu anlayış ise eğer kapanırsa iş yapmakta zorluk çekileceği düşüncesinden kaynaklı oluyordu. Bir zaman sonra ise artık elbiselerde farklılık arayışları oldu ve “moda” kavramı ortaya çıktı. Çağlar değişti fakat çağlar öncesinde bir ihtiyaç olarak ortaya çıkan moda değişmedi. Yalnızca dinamik bir süreç içerisine girdi. Çağlardan günümüze kadar ulaşan tek omuz, bugün abiye elbise modellerimizde yaşıyor. Artık korunma amacı taşımıyor, daha şık ve cesur görünmek isteyen kendine önem veren hanımların tercihi oldu.

Abiyelerde Aranan Öncelik; Rahat Şıklık

Sınırlı sayıda ithal ettiğimiz kumaşlarımızı yine ithal ettiğimiz nakışlarla bir arada bulunduruyor olmanın verdiği ayrıcalıklı hissi yaşatıyoruz. Her yaş grubuna hitap edebilen tasarımlarımızda öncelikli olarak “giyilebilir” moda anlayışı ile çalışmalarımıza yön veriyoruz. Vücuda rahatsızlık vermeyen, abartılı dekolte ile kalıplara sokmayan, hareket özgürlüğünü engellemeyen her davete uygun ve ortamlarda üzerinizde güvenle taşıyacağınız modellerimizi zaman kaybetmeden web sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.