Rahatlığın Şıklıkla Yarıştığı Günlerde Giyim İpuçları

0
66

Rahatlığın şıklığın önüne geçtiğini düşündüğümüz bu günlerde özellikle de sokağa çıkma yasaklarıyla birlikte evde kaldığımız karantina süreci boyunca kıyafet tercihleri konforlu tasarımlardan yana oluyor. Bazen eşofman takımının hem sabaha hem de gün boyu kullanıma uygunluğu ve ayrıca dışarıya çıkılarak hızlıca yapılan alışveriş etkinlikleri için de uygunluğu bu dönemin starı olmasını sağlıyor. Havaların henüz tam ısınmadığı bazen soğuğun daha etkili olduğu bazen ise sıcak havanın daha etkili olduğu mevsim geçişlerinin yaşandığı ilkbahar günlerinde de eşofman takımları oldukça iyi bir seçim oluyor.

Günün Her Anı Rahat Hissettiren Şık Tasarımlar

Homeoffice çalışmalarında da bunaltmayan tasarımı ve sade çizgileriyle yapılan işe adaptasyonda yardımcı bir rol dahi oynayan sweatshirt, eşofman altı, kapüşonlu hoodie çeşitli renk alternatifleriyle de kendisini bayağı sevdiren tasarımlardan. Eğer tek bir takım ile bütün günü değerlendirmek istiyorsanız önden fermuarlı sweatshirtler çok daha iyi olacaktır. Sweat içine giyilecek basic ya da oversize tişört, havanın durumuna göre çok kullanışlı oluyor. Sıcak günlerde eşofman altı üstünde rahatlık sağlayan tişörtlü kombinler gibi serin havalarda da ince bir body ya da tişört üstüne alınacak olan fermuarlı sweatshirt bütün günü en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmaktadır.

Günlük işler, kitap okumak, film izlemek, mutfakta geçirilen yaratıcı ve heyecanlı saatler, aile ile geçirilen vakitler ya da tamamen tek başına geçirilen anlarda en iyi seçim olarak bir diğer alternatif ise oversize kesimler oluyor. Bele oturmayan, vücudu fazla sararak bunaltmayan kısacası hareket özgürlüğünü hissettiren tasarımlar pandemi günlerinde giyilebileceklerin birinci sırasında bunalıyor.

Hem rahat hem şık hem kullanışlı ve kaliteli bir kıyafet ile pandemi günlerinde evde geçen zamanlarda her zaman istediğiniz gibi giyinebileceğiniz tasarımlara sahip https://www.fashpos.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.