Pantolon Seçiminiz Modaya Yön Veriyor

0
147

Günün gidişatını belirleyen pantolon modelleri ile bütün gün rahatlık arayışınıza Fashpos kalitesi ile karşılık veriyoruz. İthal kumaş kullanarak tasarladığımız ve yine ithal el işlemesi nakışlar kullanarak süslediğimiz modellerimiz, günün her anında kullanılabilir tarzları ile oldukça kolaylık sağlıyor. Çağımızın vazgeçilmez kadın kıyafetleri arasında yer alan bu model, rahatlık denilince akla ilk gelenlerden oluyor. Moda tarihinde önemli bir yere sahip olan pantolon, adeta kadınların çağ açıp, çağ kapatan bir geçmişini de sergiliyor. İnsanlık tarihinin geçirdiği süreç ve yaşanılan olaylar neticesinde kadınların etekten farklı bir giyim parçası kullanmasına alışık olmayan Dünya, bir dönem sonra kadınlara bu parçanın ne denli rahatlık sunduğunu fark ediyor.

Alışveriş yapmayı yorulmadan, en uygun fiyata, en kaliteli, en şık ürünlerle gerçekleştirebilmeniz için yardımcı olan markamızın ürünlerini dilerseniz mağazamızın web sitesi üzerinden, dilerseniz showroomumuzu ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Her ürünümüz için tasarımımızı sergileyen modelimizin vücut ölçülerini de ürün bilgisi kısmında belirtiyor ve böylelikle almayı düşündüğünüz parçanın üstünüzde nasıl duracağına dair kafanızda oluşabilecek sorunları azamiye indirmek hatta tamamen ortadan kaldırmak istiyoruz.

İthal Kumaş Kalitesini Yaşatan Pantolon Modelleri

Sizlere yalnızca farklı modeller sunmayı misyon edinmiyor ayrıca kaliteli bir ürüne sahip olabilmenizi de amaçlıyoruz. Uzak Doğu’nun kendine has tarzının yansıdığı ithal kumaşlarımızda, Yakın Doğu’nun sanatını el işlemesi ile bir arada bulunduruyor ve tek parçada kendi tarzımızla farklı bölgelerin tarzını harmanlıyoruz. Çiçekler, desenler, taşlar, payetler ve daha nicesi ile görkem kazanan pantolon modellerimizde süslemeyi abartmıyor tam kıvamında tutuyoruz.

Enerjik görünümü ile daima pozitiflik ve dinamik duruş sunan crushlı saten kumaşlı modellerimiz özel  ürünlerimizdendir. Cep detayları ile spor kullanım için de ideal bir tarz olan modelimizin paça kısımlarındaki işlemeler klasik giyime de hitap ediyor ve çok amaçlı bir parça olarak farklı üst giyim modelleri ile tamamlanabilme avantajı sağlıyor. Aynı kumaşa sahip bluzu, farklı kumaşlara sahip üst giyim seçenekleri, basic tişörtler, bodyler ve daha nice alternatif markamızın hem klasik hem de spor giyime olanak tanımasının bir ayrıcalığıdır. 

Kalıplara Sığmayan Tarzlara Özel Pantolon Tasarımları

Ürünlerimiz 36 beden, 38 beden, 40 beden ve 42 beden ile farklı vücut ölçülerine sahip kadınları belirli kalıpların içine sıkışmaktan kurtarıyor. Farklı bedenler sayesinde her vücut ölçüsüne sunduğumuz şıklıkla, sonsuz bir rahatlık ve akabinde özgüven geliyor.

Modanın olumlu yanları kadar olumsuz yanlarının da kadınları üzdüğü günümüzde her vücut ölçüsünün tek kalıp olması gerektiği anlayışını dayatan tarza son veriyoruz. Bu sebeple kalıplara sığmayan tasarımlarımızla her kadının şık olmaya hakkı olduğunu savunuyoruz. Şıklığın asla ve asla ezbere dayalı olabileceğine izin vermiyoruz. Ezberleri bozuyor ve kadın giyimine dair gerekli olan her türlü detayı düşünüyoruz.

Farklı bedenlerimiz olduğu gibi farklı kalıplarımız ve kesimlerimizle de her kadının aradığı kalıp şu an bulunduğunuz sayfada sizleri bekliyor. Bulunduğunuz sayfadaki bütün modellerimizi, diğer kategorilerimizdeki ürünler ile tamamlayarak kombin yapabilirsiniz. En özel günlerde dahi giymekten vazgeçemeyeceğiniz modellerimiz arasında kumaşlarımızın büyülü dünyasını keşfedeceksiniz.

Scuba Pantolon ile Daha Kusursuz Görünüm Kazanacaksınız

Scuba (dalgıç) kumaş türü ile tasarladığımız modellerimizdeki el işlemesi nakış detayları, daha önce hiçbir ışıltının böylesine zarif bir şekilde yansıdığını göstermemiştir. Aynı ve doygun tonlardaki yan şerit nakışlar boncuk ve kristalin zarafetini sergilemektedir. Scuba kumaş, fiziğinizi daha kusursuz göstermede sihirli bir dokunuşta bulunmaktadır. Bel kısmındaki arka fermuar ve ön lastik ise sınırlanmadan, kalıp için hapsolmadan, sonsuz hareket özgürlüğü ile zaman geçirmenize yardımcıdır. Fashpos mottosu olarak rahatlığı ön planda tutuyor olduğumuzu bütün modellerimizde bir kez daha fark edeceksiniz.