Pantolon Giymenin En Zarif Hâli

0
122

Fashpos ruhunun “moda her yerde” mottosu ile hayat verdiği yüzlerce ürün sizi bekliyor! Uzun, dar, bileklerde, bol, fermuarlı, lastikli, yarım astarlı, astarsız, scuba, saten, nakışlı, işlemeli, bomber uçlar, hafif detaylar, göz alıcı şıklık, cazibe, sıra dışı hatlar ithal kumaşlar, ithal el işlemesi nakışlar, kalite, tarz, yeni bir stil, şıklık ve daha nicesi burada!

Online mağazamız aracılığı tasarımlarımıza daha kolay ulaşabilmeniz için günün her saati ve haftanın her günü hizmet veriyor, uygun ödeme koşulları ile bütçenizi zorlamıyor, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik yapacağınız alışverişinizi bir zorunluluktan öte bir keyfe dönüştürüyor ve günün her anı, yaşamınızın her dönemi şık bir tarzın sahibi olarak akıllarda yer edinmenizin perde arkası oluyoruz.

Modellerimiz, moda tarihinin ilk dönemlerinde kadın giyiminde yeri olmayan fakat insanlık tarihinin getirileri arasında kadın giyiminde kendine yer edinmiş pantolon için modern çizgiler taşıyor. Geçmiş ile bugünü, geleceği bir arada tutan pantolon modelleri, her yaş grubuna hitap ediyor. Ayrıca günün her anı giyilebilir şıklık ve konfor ile birlikte fonksiyonel olması sayesinde de büyük bir kolaylık sunuyor. Yoğun ve tempolu geçecek bir gün için tek bir parça ile birçok değişik ortamda, mekanın ambiyansına abes kaçmayacak modellerimiz yalnızca bir ayakkabı ile spordan klasiğe, özelden günlüğe geçiş yapabilmenize olanak tanımaktadır.

Özgürlük Getiren Stilin Adı; Pantolon

Spor ayakkabıyla da topuklu ayakkabıyla da tamamlanabilir olan modellerimiz, iş hayatınızda, toplantılarda, çocuğunuzla vakit geçirme zamanlarında, arkadaş ortamında, ev hayatında, tatilde, alışverişte, seyahatte, hafta sonu aktivitelerinde ve yaşamın bulunmanızı istediği her ortamda giyilebilir pantolon modelleri, tamamen özgür bir yaşam sürdürmeniz için tasarlanıyor.

Günlük ihtiyacınız ve modunuza göre seçeceğiniz modellerimizi, yine aynı kumaş kullanılarak tasarlanan bluz, gömlek, ceket ve sweatshirt çeşitlerimizle kombin yapabilirsiniz. Sınırlanmadan tamamen özgürce giyinebilmenin şifresi olan pantolon yün kazaklar, ipek gömlekler, dantelli bluzlar, şifon tunikler, jarse üst giyim çeşitleri ile de tasarlanabilir joker bir parçadır.

Pantolon Bedenleri Kadın Şıklığında Kısıtlanmayı Önlüyor

Modanın güzelliklerinin yanında olumsuzlukları da vardır. Daima kadını bir kalıba sokmaya çalışan düşünce dünyası sebebiyle gördüğümüz olumsuzlukları ortadan kaldıran beden çeşitliliğimizin olmasına önem veriyoruz. 36 beden, 38 beden, 40 beden, 42 beden pantolon bedenleri ile her kadının şık ve kaliteli, stil sahibi, modern çizgilere sahip bir tarzının olması için çalışıyoruz.

Saten ve payetli özellikte bulunan pantolonlarımızda hem daha konforlu bir kullanıma hem de yoğun transparanlığı azamiye indirmeye yönelik yarım iç astar kullanmaktayız. Astarlı modellerimiz, kumaş özelliğine göre şekil alırken, giyildiğinde duruşun kusursuz olmasını sağlamaktadır. Basenlerde toplanmayan, böylelikle pot yapmış gibi durmayan, formu daima yerinde bir giyim için Fashpos büyülü parmaklarının dokunuşu ürünlerimizin tılsımı oluyor.

Bazen modern çizgilerin, bazen klasik çizgilerin bazen ise oryantalist vurguların yer aldığı otantik, etnik çizgilerin hakim olduğu modellerimiz, geniş bir ürün yelpazesinde seçim yapma ayrıcalığı tanıyor. Her bir modelimizle sizin için en iyisini sunmayı amaç edinerek yaptığımız çalışmalarımızda ithal kumaş kalitesinden gelen şıklığın güvenilir yanı gardırobunuzda dar paça, bol paça, şalvar pantolon, mom, skinny, regular, slim fit çeşitleriyle alternatif artışı sağlıyor. Ürünlerimize naif dokunuşlarda bulunarak genellikle paçalarda ve yan şeritlerde el işlemesi nakış güzelliğini yansıtıyoruz. Abartıdan uzak, yılın trendlerine hakim fakat sıradanlığa yer vermeyen, birbirinin tekrarı olmayan modeller ile tarzınızın en kaliteli yansıması oluyoruz.