Ofis Kombinlerinin Vazgeçilmezi Ceket Modellerindeki Gülümseten Detaylar

0
74

Zorlayıcı, soğuk ve yağışı bol bir mevsimi yavaş yavaş geride bırakmaya başladığımız bugünlerde ofis kombinlerinde de değişiklikler olmaya başladı. Yalnızca giyildiğinde değil, görünümü ile dahi iç ısıtmayı başaran kıyafetlerden görünümü ile ferahlık veren tiril tiril, uçuşan kıyafetlerin tercih edilmeye başladığı bir sürece giriş yapıyoruz. Bu sürecin en revaçta olan seçimi ise gömleklerle birlikte ceketler. Ceket modelleri kış mevsiminin en zorlu ve sert dönemlerinde de modern şehirli kadının tarzı olarak değer görürken kabanla veya montla giyilmesi en zor olanlardandı. Ceket içi tamamlayıcı kazak, gömlek, badi ve ceket üstüne alınan kaban, mont, pardösü ile bir de ceket olunca hareket kısıtlanıyordu.

Güneşin yüzünü göstermeye başladığı bugünlerde ise kalın kabanlardan, montlardan uzak bir çalışma hayatının hafifliğini yaşamaya başlıyoruz. Ceket modelleri de tasarımlarındaki gülümseten detayları ile gri mevsimin sarıya dönüş yaptığı zamanlarda rahatlık ve işlevselliği ile ofis kombinlerinin vazgeçilmezi oluyor.

Ofis Modasında Ceket Giymenin Rahatlığı

Öğlen yemeklerine sadece üstünüze alacağınız bir ceketle katılabilirken, ayrıca gereken ciddiyet, şıklık ve rahatlığın da sahibi olarak başarınızla bütün bir günü iyi geçireceksiniz. Kumaş türü olarak soğuk havaya uygun daha çok kışlık modeller kırçıllı, kaşe, kalın ve yünlü dokumaya sahip modeller tercih edilmekte. Eğer sıcak bir ortamda çalışıyorsunuz keten gibi mevsime abes kumaş türleri olmasa da daha ince dokumalarla hazırlanmış olan kumaşların tercih edilmesi ile tasarlanan ceketleri tercih edebilirsiniz.

Blazer, kruvaze, maskülen stiller ofis ortamı için en uygun olanlardan. Maskülen modeller 2020 ceket modasına yön verenlerden olurken, kruvaze ceket gizemli bir şıklık kazandırıyor. Ayrıca gündüz çalışırken, akşam ise sosyal aktivitelere katılırken giyebileceğiniz modellerdir.

Tarzınıza uygun birbirinden farklı ceket modelleri için https://www.fashpos.com/ceket-modelleri sayfasını inceleyebilirsiniz.