Ofis Kıyafetlerinin Sıkıcılığına Son Verin

0
135

Kurumsal giyinmenin yazılı olmayan fakat uyulması gereken kuralları vardır. Bu kurallar daima şık, düzgün ve klasik modelleri tercih etmekle birlikte ayakkabılara ve çantalara kadar uyulması gerekenler arasındadır. Kurumsal olan iş yerlerinin bu giyinme kuralları birçok kadın için oldukça sıkıcı gelirken ayrıca gün boyu rahat olmayan kıyafetlerden dolayı da rahatsızlık duyulmaktadır. Sabahları işe gitmek için hazırlanmanın bir ritüelden daha çok bireziyete dönüşmesinin önüne geçen Fashpos kıyafetleri ofiste, sokakta, evde, davette olabildiğine şık ve rahat edeceğiniz tasarımlar ile online mağazasından hizmet vermektedir.

Farklı tasarımları ile zamanı takip eden modellere sahip olan Fashpos, kurumsal hayatın sıkıcılığından kurtulmanızı sağlıyor. Hem ofiste hem de sokakta giyilebilecek işlevsel triko modelleri, etekler, pantolonlar, ceketler ve elbiselerle gardırobunuzun kurtarıcı ürünleri arasında yerini alacak yepyeni bir stil…

Sıkıcılığa Son Veren Ofis Kıyafetleri

Suni deri kıyafetler yeni sezonda oldukça trend ve sıkıcı kıyafetlerin birbiri ile kombinine son veriyor. Birbirleri ile kolay kombin yapılabilir kıyafetlerin bu sezon da trend olması sayesinde sabahları dar vakitlerde hızlıca giyinebilme imkanına sahip oluyor ve zamandan da bütçeden de tasarruf ediyorsunuz.

Deri pantolonunuzu, poplin ve yakaları fırfırlı bir gömlekle kombinlerken, loafer ayakkabılar ile de kurumsal çizgiyi yakalamış olurken, omuz çantanızla şık bir siluet kazanacaksınız.

Yeni sezonda karma kumaş modası kendini gösteriyor. Böylelikle artık geçmiş zamanların bir arada bulunması abes karşılanacak olan kumaşlarını birlikte kullanabileceksiniz. Kaşe kabanlar ile kalın yün kazakları kombinleyerek gideceğiniz iş yerinde soğuk kış günlerinde üşüme derdinden kurtularak, gün boyu bir başkaları ortamın yeteri kadar sıcak olmadığından şikayet ederken siz, vücut ısınızı koruyan bir ofis kombini ile günü daha verimli geçirecek ve şikayetlerden uzak bir gün sayesinde daha verimli çalışarak, başarılı olacaksınız.

Ofis kıyafet kombinleri bayan elbiseleri için daha zor olmaktadır. Beraberinde birçok parçanın da uyumlu olması gerektiği için ayakkabıdan çantaya, saçtan makyaja, takıdan elbiseye kadar birçok önem gerektiren husus vardır. Fashpos modası ile bütün bu hususları göz önünde bulundururken, sıkılmayacak; keyif alacaksınız.