Mevsim Geçişlerine En İyi Yardımcı Triko Kıyafetler Oluyor

0
128

Triko, dokusu itibari ile naifliğin temsilcisidir. İnceliği, hafifliği, zarifliği ve özellikle de dokusundan gelen yararı ile ne sıcak ne de soğuk olduğuna tam karar verilemeyen havalarda en iyi koruyucudur. Sıcak yaz günlerinin serin ve esintili akşamlarında dahi ihtiyaç duyulan triko dokusu, yavaştan soğuk havaların kendini hissettirdiği bu günlerde ise muhteşem bir yardımcı oluyor. Yardımını mevsim geçişlerinde ne giyileceğine dair sunmakta olan triko kıyafetler hem terletmiyor hem de üşütmüyor. Vücut ısınızı korurken üşüme hissedeceğiniz havalarda da sizi ısıtıyor.

Özellikle sonbahar akşamlarında daha da belirgin olan soğuk havaların etkisi, triko hırka kullanımı ile anında kayboluyor ve rahatsızlık verebilecekken o anın keyfini çıkartacak türden bir etkiyle sizi akşamların serinliğini seven bir kadın yapıyor.

Ayrıca triko elbiseler çok kolay kombin yapılabilir olduğundan her kadının gardırobunda bulunmak isteyecekleri arasındadır. Etekle, pantolonla, taytla, tulumla kombin yapma kolaylığı olurken, triko pantolon, triko etek, triko tulumla da diğer tür kumaşlara sahip tasarımları bir arada bulundurarak tamamlama yapabilirsiniz.

Triko Elbiseler Nasıl Kombinlenmelidir?

2019-20 sonbahar ve kış sezonunda sık sık göreceğimiz triko ürünler, soft renklerle şimdiden alışveriş mağazalarının ve ünlü modaevlerinin vitrinlerini süslüyor. Kahverengi ve tonlarının, sütlü kahvenin, vizon rengin, hakinin, ice da denilen soğuk renklerin taş, buz ve benzeri tonların da yoğun olduğu bir dönemdeyiz.

Mevsim ruhunu yaşatan soft tonlar ile hem kış günlerine hem de sonbaharın yeşilden sarıya dönen günlerine kolay adapte olunuyor. Triko etek çeşitleri de sonbahar ruhunu doyasıya yaşamak isteyen kadınların bir numaralı tercihi olmaktadır. Uzun, kısa ve midi boy ile loafer, sneaker, babet, bot, çizme ile giyilebiliyor ve hatta hâlâ havalar tam soğumadığı için sandalet ve türevleri ile de kullanılabiliyor.

Triko modellerini giyerken vücudu tam sarmasından ziyade biraz bol, bedeni boğmayacak türden rahatlık vermesi önemlidir. Renk tonlaması olarak yeni sezonun trend renklerinden olmasına ve böylelikle demode görünümden uzak durulmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Süet çanta ve botlarla muhteşem bir kombin olurken, kovboy şapkaları ile de ahenkli duruşlar elde edebileceksiniz.