Mevsim Geçişlerindeki Tamamlayıcı Oyuncuları Başrol Oluyor

  0
  134

  Mevsime bağlı olarak çoğu zaman kıyafet kombinlerimizi kusursuzluğa taşıyan tamamlayıcı modeller, hava şartlarına ve katılması planlanan aktiviteye göre başrolü kapıyor. Havaların çok yağışlı ve de çok sıcak olmadığı Kasım ayının ortalarında popüler tamamlayıcı ve aksesuar görevi olarak sıklıkla kullanılan modeller arasında şapkalar bulunuyor. Oldukça iddialı ve cesaret gerektiren özel dokuya sahip şapkalar genişlikleri bakımından klasik ve spor giyim olarak ayrılırken konsepte uygun kombinlerin kusur barındırmayan şıklıklarının da püf noktası oluyor.

  Ofis modası, sokak modası, davet modası, gece modası için ideal bir model olurken tatil günlerinde ise hem şık hem de rahat ve kullanışlı tasarımlarından dolayı hareket özgürlüğü tanıyor.

  Şapka Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

   Trençkot, kot ceket, uzun elbiseler, takım elbiseler, mini elbiseler, midi etek kombinleri, Retro tarzlar, pantolonlar ve tayt kullanımı ile oluşturulan tasarımların odak noktası olan şapka modelleri yağmurlu günlerden ziyade daha çok kar yağışlı ve kuru havalarda tercih edilmelidir. Yağmur, şapkanın kalıbını bozacağı gibi şapka dokusundan kaynaklı olarak da bütün suyu emecek ve saç diplerinizin nezle olmasına kadar varan bir sağlık sorununa kadar kötü sonuçlar doğurabilecektir.

  Açık saç ve enseden toplanmış at kuyruğu modelleri ile kullanımı uygunken, iri ve kalın küpelerle hareketlendirilebilir. Makyaj seçiminde ise sizi serbest bırakan bir model olmasından dolayı geceye veya gündüze uygun olacak şekilde daha yoğun, daha parlak, daha koyu tonlu veya tam tersi olarak son yılların popüler makyaj modellerinden olan “yok gibi makyaj” ile de hem tazelenmiş bir görünüm hem sade bir görünüm hem de bakımlı bir görünüm kazanmış olacaksınız.

  Bu güzel makyajınızı sergilerken tarzınızın şıklığını da sergilemenizde büyük rol oynayan şapkanızın renk tonu fark etmiyor. Şapkalar aynı trençkot gibi giyilen kıyafet ile aynı tona sahip olmasa da demode bir görünüm kazandırmaz. Sizi rahat bir alanda renk seçimi yapabileceğiniz türden rahatlatır.

  Özgürce giyinebileceğiniz, tarzınızı istediğiniz gibi yansıtabileceğiniz, kıyafetlerinizde ithal kumaş kalitesinin farkının belli olacağı, yerli dikimin ince işliğini görebileceğiniz modeller ile şık stil sahibi olmak için www.fashpos.com adresini ziyaret edebilirsiniz.