Maskülen Pantolonlarla Retro Havası Kazanan Sokak Modası Büyülüyor

0
130

Minimal aksesuarları da büyük ve kalın parçaları da kaldırabilecek bir model olan kazaklarınızı istediğiniz takılarla süsleyebilirsiniz. Dar paça ya da mom Jean modeller ile iyi olabileceği gibi daha Retro daha vintage bir görünüm için maskülen kumaş pantolonlarla tamamlayabilirsiniz.

Kumaşı ithal, tasarımı ve üretimi yerli olan Fashpos markası, maskülen kesimlere sahip kumaş bol paça pantolonları ile aradığınız tarzı yakalamanıza yardımcı oluyor. Renk çeşitliliğine sahip olan pantolonları sadece sokak modasına uygun kombin oluştururken değil ayrıca ofis modasına uygun kombinler için de tercih edebilirsiniz. Her tür gömlekle uyum sağlayabilen ve joker parça olarak tabir edilen modellerde saten, ipek, poplin türüne sahip kumaşlardan gömlekler kullanabileceğiniz gibi basic tişörtler, triko bluzlar veya kazaklar ile badi modellerle de istediğiniz stili yakalayabilir ve tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Her Konseptin Yıldızı Pantolon Modelleri

Ayakkabı seçiminde modern seçimler yapabilir, klasik tarzdan şaşmayabilir ve hatta sneaker gibi çağın en çok giyilen, giyildikçe en çok keyif veren ayakkabılardan olan spor modelleri de tercih edebilirsiniz. Deri görünümlü gömleklerle de oldukça iddialı bir duruş kazanmanızı sağlayacak olan bol paça maskülen pantolonlarla kendinizi gece modasına ve davet modasına kolayca entegre edebileceksiniz.

Özel gün ve gecelerde ince ve yüksek topuklu ayakkabılar ile stiletto tarzıyla giyebilirken, kutlama yemeklerinde de an’a önem verdiğinizi sergilemek için istediğiniz şıklığı kazanmış olacaksınız. Derin dekolteli üst giyim modelleri ile oldukça şuh ve aura sahibi görünüm kazandıracak olan pantolonlar bel hattınızı istediğiniz ölçüde ortaya çıkarma avantajı da tanıyacaktır.

Bu tür modeller çok yönlü bir kullanım kazandırdığı için konferanslar, seminerler, kongreler, toplantılar ile törenlerde de giyilebilir. Yalnızca bir ayakkabı ve üst değişimi ile tek parça kullanarak onlarca kombinasyon yapabilir ve birbirinden farklı ortamlarda konsepte uygun giyinebilirsiniz.

Sizi istediğiniz her ortamda şık görünümlü bir siluetin sahibi yapacak modelleri https://www.fashpos.com/ adresini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.