Maskülen Pantolon Kendine Güvenen Duruşun Temsilcisi

0
138

Moda tarihinin vazgeçilmezlerinden olan maskülen duruş, son yıllarda modaevlerinin defilelerinde podyumlarda fazlaca yer alıyor. 2019-20 kreasyonlarında ofis modasına uygun modeller rahatlığı ve şıklığı bir arada bulundururken, duruşu ile iddialı ve kendinden emin kadın stilinin de temsilcisi oluyor.

Çikolata, saks, lacivert, bej, gri, pudra, siyah, kahverengi tonları ile oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan modeller ceket ve pantolon seçenekleriyle çalışan kadının gardırobundaki olmazsa olmazlar arasında yerini alıyor.

Kendine güvenen duruşun temsilcisi olan modeller ofiste başarılı olmanın da perde arkasında buluyor. Bilinen bir gerçek olarak; kendini iyi hisseden her kişinin işinde daha başarılı olacağı gerçeği, kıyafet alanında da ortaya çıkıyor.

Maskülen formlardaki modelleri ile hem ceket hem de pantolon seçeneklerini ayrı ayrı kombin yapabileceğiniz gibi takım elbise olarak da kombinleme imkanı sunan Fashpos, modanın ofiste de devam ettiğini gösteriyor.

Önden düğmeli, kruvaze ceketler ve kısa paça bol kesim maskülen pantolonlar ile gün boyu masa başında otururken rahatsızlık duymayacak, bedeninizi bir kalıbın içine hapsolmuş gibi hissetmeyecek, kollarınızı rahatça hareket ettirebileceksiniz.

Masa Başı Çalışanlarının Ofis Modası Zevki Ayın Kombinini Belirliyor

Gelişen teknolojiden dolayı her çalışan kadının masa başı performansında kollarını rahat hareket ettirememe, pantolon ya da etek belinin göbek çevresine rahatlık verememesi ve birçok neden etkili olur.

Maskülen kesim kıyafetler ile daima rahat hareket, daima pozitif enerji ve şık bir görünüm kazanmak mümkün oluyor. Üstelik tek bir modeli birden fazla kombin yaparak değerlendirmek de mümkün oluyor.böylelikle en aceleci durumlarda dahi zaman kaybetmeden pratik bir şekildegiyinebiliyor ve güne hazırlanabiliyorsunuz.

Kumaş özelliği bakımından akıcı bir duruşa sahip olan modeller triko bluz, poplin gömlek, kazak ve benzeri üst giyim çeşitleri ile tamamlanırken, ceketler ise mevsim geçişlerinde üst giyim ihtiyacınızı da en iyi şekilde karşılayacaktır. Cep detaylarındaki işlevsellik ise günün her anında yükünüzü hafifletecektir.