Kot Modası Her Dönemin Trendi Oluyor

0
144

Zamanı asla geçmeyen kıyafetlerle kapsül bir gardırop hazırlamak istiyorsanız seçenekleriniz arasında mutlaka kot kumaşı ile tasarlanmış modeller olmasına önem vermelisiniz. Ne çağın gerisinde ne de çok ötesinde bir kumaş olan kot, tasarımcıların tarzına göre kendi çağını belirlerken asla çağı geçmeyen trend ve ikonik stiller de bulunuyor mesela; kot pantolon…

2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda kendisine iyi bir yer bulan kot tulumlar ve kot elbiseler, 2020 kış sezonunda da kullanılmaya devam ediyor. Özellikle de kadife bluz modasının yeniden geldiğini gördüğümüz yeni dönemde kot elbiseler ve tulumların içinde oldukça şık bir tamamlayıcı oluyor. Özellikle de oduncu gömlekler yani pamuk dokumaya sahip renkli ve kareli gömlekler kot modelleri ile kusursuz bir ahenk yakalıyor. Pantolonlarla, eteklerle, elbiselerle ve tulumlarla her türlü kombin yapabileceğiniz joker parçalardan oluyor.

Gömlekler ve Kot Kumaşının Ahenkli Kombinleri

Sokak modasının trend kombinlerinden olan kot ve kombinleri, ofis modası ve gece modası için de en çok sevilenlerden oluyor. Ayakkabı modellerinden bot, çizme, postal ve sneaker en çok yakışanlar arasında. Babet ve loafer modelleri de kot parçalarla kombin yapmak için uyumludur.

Karma dokularla yapılan takımlardaki beğeninin fazlaca olduğu günümüzde kot gömlekle veya ceketle çiçekli ve ipek elbiseleri dahi tamamlayabiliyorsunuz. Özellikle de ceketler elbise tamamlamak için bire bir hatta modanın ilacı gibi oluyor. İlkbaharda ve sonbaharda en fazla kullanacaklarınızdan olan kot ceket modelleri buz mavisi tonları ve siyah başta olmak üzere çeşitli renklerle de her tarza hitap ediyor. Kırmızı, sarı, yeşil en fazla kullanılan kot ceket renklerinden olurken pantolonlarda da bir dönem renk cümbüşü yaşanırken artık daha klasik olan tonlara dönüş yapıldı. Siyah ve buz mavisi tonları klasikler arasında bulunurken gri ve diğer tonlamalar da en çok beğenilenler arasında.

Kot pantolonunuzu kombinlemek için ihtiyacınız olan modelleri https://www.fashpos.com/ sayfasından inceleyebilirsiniz.