Kışın En Rahat ve Şık Günlerini Yaşatan Kar Tatili Kombinleri

0
150

Sosyal aktivitelerin hız kesmeden devam ettiği kar tatilinde, hem rahat hem sıcak tutan hem de şık olmanın tahmin edilenden daha kolay olduğunu biliyor muydunuz? Tek bir şartla; kombin oluştururken doğru parçaları seçmeniz gerekiyor.

Şapka, bere, kalpak ve şallar; ayakkabı, bot, çizmeler; elbise, kazak, pantolon, gömlek, ceket, kaban, mont; kol çantası, sırt çantası, el çantası; güneş gözlüğü, aksesuarlar ve daha nicesi bütün tatili konsepte uygun olarak en şık ve siluetinizle kendinize en hayran bırakacak şekilde devam ettirmenizi sağlayacaktır.

Eğlenceyi Yarıda Bırakmayı Önleyen Kış Tatili Tavsiyeleri

Kar tatili denilince akla hemen ülkenin ve yurtdışının en gözde kayak merkezleri gelmektedir. Karın tadını doyasıya çıkarmaktan hoşlanan, yazdan çok kışçı olanların mutlu anlar geçirdiği, kayak sporunun ve diğer birçok kar sporu ile birlikte doğa sporunun huzur veren hâlini yaşatan kış tatili turları ile yılın en yoğun olan çalışma günlerinin tam da ortasında kendinize bir hediye verebilirsiniz. Kartepe, Kartalkaya, Uludağ, Erciyes, Palandöken en popüler kayak merkezleri arasında yer alırken böylesi popülarite sahibi bir bölgede, kar tatili kombinleri oluştururken dikkat etmenizde faydalı olan bazı tavsiyelerimiz var.

Çantanızın boyunu her zaman kullandığınızdan daha büyük seçerseniz bütün gün otelde odanıza çıkmakla zaman kaybetmeden, gün içinde ihtiyacını duyacağınız her eşyaya saniyeler içinde erişebileceksiniz. Kar gözlüğü, bere, atkı dudak koruyucu, nemlendirici krem, telefon, fotoğraf makinesi ve eğer çocuğunuzla birlikte tatil yapıyorsanız, çocuğunuzun ihtiyacı olan birçok eşya da çantanızın içinde bulunacaktır. Böylelikle tatil süresince sürekli odanıza uğrayıp, eğlencenizi yarılamak zorunda kalmazsınız.

Bir diğer tavsiyemiz ise fonksiyonel montlar, kabanlar giymenizden yanadır. Hem bulunduğunuz konsepte uygun olsun hem de sizi rahat ettirecek özel bir tasarımla fonksiyonel olarak bir montta olması gerekenden çok fazla konfor verebilsin.

Konforlu bir tatil için https://www.fashpos.com/pantolon-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.