Kış Trendlerinde Deri ve Kürk Buluşması Yaşanıyor

0
153

Kış mevsimi derisiz ve kürksüz düşünülemez. Görünümü ile iç ısıtan kürk, yeni sezonda da kendini podyumda gösterdi. Kabanlarda, montlarda, ceketlerde, pançolarda sıklıkla görülen kürk yaka, bazı modellerde tasarımların kol ağızlarında ve etek uçlarında da görülmektedir. Abartıdan uzak fakat oldukça gösterişli bir görünüm kazandıran kadın kaban modellerinde trend renk mevsim ruhuna uygun olan toprak tonlarında. Hâkî, taba, koyu kahve ve tabi ki olmazsa olmazlardan siyah…

Klasik modellerde daha hâkim olan kürk yaka detayı kaşe kabanlarda auralı bir duruşla asil bir görünüm kazandırıyor. Son yıllarda ise şişme mont olarak da nitelendirilen sportif mont çeşitlerinde de kürk detay görülüyor. 2019/20 sonbahar-kış sezonunda da fazlaca yer alan bu görkemli ve zarif detaylar suni kürklerle gerçekleştiriliyor. Böylelikle hem masum hayvanların canı yanmıyor hem doğaya saygı duyuluyor hem de kaban fiyatları her bütçeye uygun oluyor.

Suni Kürk Detaylı Kaban Fiyatları

Bazen özel davetlere katılırken elbisenizi kombinleyeceğiniz, bazen arkadaş ortamıyla bir aktiviteye katılım sağlayacağınız zaman kot pantolonunuzun üstüne giyeceğiniz modeller her yaş grubuna da uyumlu olması ile hem yaşa göre sınırlanmıyor hem de her ortamda giyilebilir tasarımlarla sezonda popüler oluşu mekân sınırlanmasına takılmıyor.

Öğrencilerin okula giderken, çalışan kadının işe giderken, tatilde, alışverişte, akşam gezmelerinde, gece eğlencelerinde, gündüz aktivitelerinde, düğünlerde, nişanlarda kısacası her zaman ve her yerde rahatlıkla giyilebilir olan tasarımlarında kış mevsimi için daha özel detaylar düşünülüyor ve dış giyimin bir numaralı ürünü olan kabanlara iç cep detayları da ekleniyor. Çıkarılabilir kapüşonlar, eklenebilir yakalar, çıtçıtlar, fermuarlar, kemerler, belden kuşaklar, pileler, gizli yırtmaçlar ve daha nicesi kaliteli bir kullanımla birlikte soğuk günlerde sürekli çanta taşıma ihtiyacını da bir miktar azaltıyor.

Kapüşonlar sayesinde bere veya şapka takmaktan kurtulan kadınlar, saçlarının bozulmasını da önlemiş olmanın rahatlığıyla memnun kalıyor. Kol ağızlarında içten lastik ile bileği saran detaylar ise soğuk havanın kol ağzından girerek üşütmesinin önüne geçiyor. Böylelikle daima şık ve soğuktan da korunmuş olmanın keyfini sürebiliyorsunuz.

Her türlü ayakkabı ile kombin yapılabilir modeller, her çantayla da uyumludur. Eldivenler ve atkılarda ise seçiminizi biraz daha sınırlı tutarak, kabanınıza uyumlu seçmeniz gerekmektedir.