Kış Tatili Kombini ile Üşümeden Şık Olmak Mümkün

0
110

Beklenen kış tatili geldi. Özellikle de uzun süren yaz ayları ve eğlenceli yaz tatilinden sonra şehre dönüş döneminin bir parça zor geçmesi ve ardından tempolu bir çalışma sürecine girilmesiyle birlikte kar tatili en çok beklenenlerden oluyor. Peki bu denli heyecanla ve özlemle beklenen tatilde yapılacak aktivitelere ve tatil programına göre kombinlerinizi hazırladınız mı? Eğer hâlâ hazırlamadıysanız ya da hâlâ kararsız kaldıysanız size kombin değiştirecek tavsiyeler hazırladık.

Öncelikle fazla fazla kıyafet almaktan kaçınıp, tatilde geçireceğiniz gün sayısı kadar kombin oluşturmanızda ve hatta kombinler arasında joker parça olarak kullanabileceğiniz kıyafetler tercih etmenizde fayda vardır. Böylelikle kış kıyafetlerinin kabarık, fazlaca yer kaplayan ve bavulda yer bırakmayan sorununu çözümlemiş olarak aynı parçaları farklı şekillerde kombinleyerek bütün tatil boyunca hem şık hem de üşümeden, rahat hareket edebileceğiniz anlar geçirerek ailenizle, arkadaşlarınızla eğlenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Trend Renkler ve Modeller ile Tatilde Tarzınızı Konuşturun

Çağımızın getirdiği güzelliklerden sıklıkla yararlanmayı seviyoruz. En çok da anlık fotoğraflarla yaşanılan anı ölümsüzleştirmekten keyif alıyoruz. Selfie çekerek bütün enerjinizi yansıtacağınız bir tatil fotoğrafını sosyal medya hesabınızda paylaşırken, yaptığınız tatilin eğlenceli ve güzel oluşu ile imrendirdiği kadar şıklığınızla da kendinizden söz ettirecek ve takipçilerinizin beğeni yağmuruna tutulacaksınız. Şık olmaya ve yerine göre giyinmeye bunu da kar tatili için özel olarak hazırlanmış tasarımlar tercih ederek, özel dokumalar kullanılarak hazırlanmış kıyafetler ve kayak kostümleri giyerek başarabilirsiniz.

Kar tatilinin olmazsa olmazları sizi üşütmeyecek kıyafetler olduğu kadar yaz tatilinin de bir numaralısı olan güneş gözlüğüdür. Uçsuz bucaksız karla örtülü beyaz pistlerin göz alan ve görme kalitesini düşüren sorununu bu şekilde çözüme ulaştırmış olursunuz. Kar tatili için hazırladığınız çantanızda montunuz, pantolonunuz, kazağınız, atkılarınız, bereleriniz kadar güneş gözlüklerinize de önem vermenizde fayda vardır. Öyle ki eğlenceli ve sizi mutlu eden bir tatilin tadını gözlüksüz pek fazla çıkaramayacaksınızdır.