Kış Mevsiminin En Trend Gece Elbisesi Modelleri

0
120

Gardıroplara heyecan katan tasarımlar 2020 gece modasına kendini gösteriyor. Payetler, dekolte, sadelik, iddia, renkler ve derilerle birlikte karma dokulu modeller bu yıl en trend gece elbiselerine damgasını vuruyor.

Yeni yılla birlikte elbise modasındaki değişimi vitrinlerden görmeye başladık. Özellikle yeni yılda mini, yakası kapalı ve kolları yüzyıllar öncesinin aristokrat aile modasını anımsatan hatlara sahip kıyafetler ile yakalarda fırfır detayları kendini gösteriyor. Omuzlarda hafif bombe, balon kol havası ile bileklerle manşet modası en çok beğeni kazananlardan oluyor. Uzun kol modasını dekoltede iddia isteyen gece elbisesi modellerine taşıyan 2020 elbise modelleri, davet tarzları için de ideal olan payetli kumaşlarla tasarlanmıştır.

Yakada v kesim, kare kesim, m kesim diğer adı ile öpücük modeller ile yarı dik yaka modası geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sezon da trend modeller arasında bulunuyor. Bu sezonu renklendiren ise her renkten payet ile tasarım yapılabilmesi oluyor.

Gece Modası Abiye Tarz ile Neden Uyumludur?

Gece modasını abiye tarz ile uyumlu yapan sebeplerin en başında ışıklı ortamların, ışık oyunları yer almaktadır. Abiye tarzın hüküm sürdüğü davet salonlarındaki ışıklandırma gücü ile gece etkinliklerine katıldığınız mekanların ışıkları benzerlik göstermektedir. Bu sebepledir ki aynı elbiseyi arkadaşlar dans etmek için çıktığınız bir gece giyebileceğiniz, sevdiğiniz bir yakınınızın kutsal aile kurumuna girmesini kutlayacağınız düğün organizasyonlarında da giyebilirsiniz.

Bir saç modeli değişikliği, biraz makyaj tonu ve yoğunluğundaki değişim, ayakkabı değişimi, soğuk havalarda soğuktan ve yağıştan korunmak için üstünüze alacağınız mont, kürk, kaban ve diğer modellerdeki değişim, çanta değişimi ile aksesuar değişimi aynı kıyafeti farklı ortamlarda defalarca giyebilme imkânı sunmaktadır.

Böylelikle hem tarzınıza uygun olan seçimi yapmış olacak hem de bütçenizi çok zorlamadan şık ve konsepte uygun giyinebilmenin keyfini yaşayacaksınız.

Gece modasına uygun şık ve trend modelleri https://www.fashpos.com/elbise-modelleri adresini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.