Kış Gelini Olmak Sanıldığı Kadar Zor Değil

0
131

Her kadının giymeyi hayal ettiği bir kıyafetle katılmak istediği ve hayatının en özel anlarından biri olarak gördüğü nikah, konsepte uygun kıyafetlerle daha özel kılınıyor. Çekilen fotoğrafların yıllar sonraya geçmişten gelen bir hediye bırakıyor olması, gelinlerin nikahta giymek istediği kıyafette daha da ince eleyip sık dokumasına neden olurken bir diğer yandan da kusursuzluk anlayışı ile siluetlerinin kusursuz bir güzelliğe sahip olmasını istiyorlar.

Özellikle ilkbahar ve yaz mevsimlerinde yapılan düğünlerin daha kolay olduğu düşünülüyor ve kış mevsiminde düğün yapılması büyük bir zorluk olarak algılanıyor. Havanın soğuk olması, gelinliğin veya nikah kıyafetinin dekolteli ve ince olması, yağışlı bir hava olasılığı, ayakkabı seçiminde sınırlanma gibi birçok etken kış gelini olmak istense de aile fertleri tarafından reddedilmeyle sonuçlanıyor.

Mevsim Kadar Güzel Nikah Elbiseleri  

Oysa kış mevsiminin kendine özel güzelliği ile uyum sağlayan gelinlik modelleri ve nikah elbiseleri sayesinde artık bu zor gibi görünen her durumun üstesinden gelmeyi başarabilirsiniz. Suni kürkler ile soğuk havanın önüne geçebilir, kapalı ayakkabılar ile mevsime uygun tercihler yapabilir ve hatta ayakkabı seçiminde parmak dekolte seçerken platform taban ile topuk tercih edebilirsiniz.

Nikah, düğünden önce olacaksa tercih edeceğiniz kıyafetin gelinlik formunda değil de abiye formunda olması tamamen size kalmış bir durum. Özel saç süsleri de bu konsepti şıklığa eriştiriyor.

Aksesuar seçiminde kıyafetinizdeki tül, taş, payet, boncuk, inci ve benzeri detaylarla ahenkli olacak seçimlerde bulunmanız iyi olacaktır. Özellikle abartıdan uzak zarif seçeneklerden yana tercih yaparsanız minimal bir şıklığın büyüleyen görünümüyle bütün auranızı en yüksek oranda yansıtmış olacaksınız.

Nikah elbiseleri ve abiye modelleri için www.fashpos.com adresini ziyaret edebilirsiniz.