Kalın Kazak Trendi Sokak Modası İçin Geri Geldi

0
141

90’lı yılların popüler kalın yün kazakları 2019-2020 sonbahar/kış modasında yeniden değer kazandı. Fuarlarda, vitrinlerde ve defilelerde gördüğümüz kalın kazaklar artık sokaklarda. Gramaj olarak kalın yün ipliklerle dokunmuş olan modellerde göğüs ile omuz hizasında desenli tasarımlar bulunuyor. Kalın kazaklardaki ince desenler ise geçmiş ile günümüz modasını bir arada tutuyor.

Yumuşak tonlarla kontrast oluşturan desen renkleri, sokaklara bir hayli şık görünüm kazandıracağa benziyor. Tayt, Jean, kumaş ve eteklerle oldukça iddialı kombin oluşturma avantajı kazandırırken 2019 – 2020 sonbahar kış modasında da trend olan tulumların içinde de giyilebiliyor. Çok kullanışlı tasarımı ile sokak modası, gece modası, tatil modası ve hatta ofis modası için de oldukça idealdir. Klasik görünümü ve spor görünümü bir arada tutarak karma bir imaj sahibi olan kazaklar kültür-sanat etkinlikleri için de oldukça iyi bir seçim olacaktır. Her renk kot pantolonla bir bütün olarak kusursuz şıklığı kazandırırken soğuk günlerde kurtarıcınız oluyor.

İster Etekle İster Pantolonla Olsun Ama İllaki Kazak Olsun

Yumuşaklığı ile iç ısıtan ve mevsimin ruhuna hitap eden tasarımlara sahip kazak modellerini kombinlemek oldukça kolay oluyor. Hiçbir zaman modası geçmeyen bir alışkanlık olarak kazak içine gömlek giyebilir ve duruşunuzu daha da asalet sahibi yapabilirsiniz. Özellikle de kültür-sanat etkinliklerinde, okul günlerinde ve ofis ortamında kazak içine giyilen gömlek ve yakada gözüken gömlek detayı, klasik ile sporu bir arada tutuyor olmanın verdiği pratikliği kazandıracaktır. Yün dokumadan kaynaklı yaşanan artan vücut ısısından rahatsızlık duymaya başladığınızda ise kazağı çıkarabilir ve güne gömlek ile devam edebilirsiniz.

Oversize, basic, klasik ve spor görünümlerle çeşitli kalıplarda hazırlanan tasarımlar gardırobunuzda bulundurmaktan keyif alacaklarınızdan olacaktır. Ne giyeceğinize karar vermediğiniz kararsız anlarınızın da dar vakitlerde hızla hazırlanmanız gereken anlarınızın da mevsime uygun giyinmeniz gerektiğini fark ettiğiniz hava koşullarının da bir numaralı kurtarıcıları olacaklardır.

Gardırobunuza kurtarıcı kıyafetler seçmek için www.fashpos.com adresini ziyaret edebilirsiniz.