Kaban Giyilen Günlerde Tercih Edilen Aksesuarlar Nasıl Olmalıdır

  0
  124

  Soğuyan havanın etkisiyle üşümekten koruyan kombinlerin başrolünde yer alan kaban çoğu zaman tek başına kullanılabilen bir modeldir. Eğer alışveriş, yürüyüş ya da ev dışında yapılacak bir iş varsa kaban tek başına tamamlanması gereken bir model değeri taşıyor. Ofise, okula, arkadaş ortamına gidileceği zamanlarda ise kıyafet ile uyumlu bir renk, model ve tarz seçilmesi daha uygun bulunuyor.

  2020 kış sezonunun trend kaban modelleri midi boy oldu. Özellikle gri ve tonlarının kullandığı kabanlar en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Kapüşonlu, yakası kürklü, dik yaka ve kruvaze modeller en fazla kullanılanlar arasında olurken, cep detayları bulunan ve etek kısmında yırtmacı olan tasarımlar da fonksiyonel bir kullanım sunarak, konfor sunuyor.

  Eğer kapüşonu olmayan modeller kullanıyorsanız şal, şapka en uygunu oluyor. Bu modellerde bere pek fazla tercih edilmese de sokak modasından pay alarak klasik model olan kaban ile spor tarz olan bere kombinleniyor. Özellikle genç kesimin tercih ettiği bu stil, rüzgarlı ve soğuk günlerde kurtarıcı oluyor.

  Halka Küpeler Kabanlara Çok Yakışıyor

  Minik halka küpeler kadın kaban modellerinin en güzel detaylarından oluyor. Taşlı minimal küpeler de soğuk ve gri havaya ışıltı kazandıran detaylardan oluyor. Tamamlayıcı aksesuarlarda eldiven modelleri de çok önemli oluyor. Kaban kullanacaksanız klasik model eldiven tarzlarını tercih ederek şıklığınızı kusursuzlaştırırsınız. Deri ve süet eldiven modelleri en uyumlu olanlardandır. Kürk detaylı modeller de kış mevsiminin ruhunu yansıttığı için ideal seçimlerden olacaktır.

  Ayakkabı seçiminde serbest olmanın verdiği özgürlükle en klasik kaban modellerinde dahi spor ayakkabı giyebiliyorsunuz. Büyülü bir ayakkabı olan sneaker modeller son zamanların vazgeçilmez parçalarındandır. Trend modellerden olan diğer spor ayakkabılar arasında ise en çok kullanılan renk beyaz oluyor. Gece kadar koyu bir modeli ay kadar parlak ayakkabılarla kombinleyeceğiniz rahat ve özgür bir sezonun ilk günlerindeyiz…