İlkbahar Kombinlerindeki Yeni Dokunuşlar

0
59

Bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını, ülkemizde de ciddi kayıplara neden olmuştur. Uzun bir dönem sınırlandırmaların olduğu ülkemizde sınırlandırmalardaki ciddiyet bir nebze genişletilerek artık yeni bir normalin olacağı sıklıkla uzmanlar tarafından bildirilmektedir.

Birçok sosyal aktivitenin yasaklı olduğu, hafta içleri hayatın normal akışta seyrettiği fakat hafta sonları sokağa çıkma yasaklarının getirildiği pandemi günlerinde evde geçirilen süreler kıyafet seçimlerine büyük oranda etki etmektedir.

Daha rahat kıyafetlerle kombinler hazırlanırken, bir diğer yandan da mevsim ruhunu yansıtan tarzlardan vazgeçilmiyor. İlkbahar kombinlerindeki yeni dokunuşlar, oversize kesimler oluyor. Gün boyu hareket özgürlüğü sunan bol kesim tarzlar ile hem evde hem de dışarıdaki hayat şıklığınızdan da ödün vermeden sürüyor.

Evde ve Dışarıda Rahat Giyim Tüyoları

Evde geçen zamanın daha güvenilir olduğu bu dönemde hızlıca dışarı çıkarak işlerinizi tamamlamanız gerektiğinde ev kıyafeti ile çıkmanın verdiği rahatlıkla şık kombinler oluşturabilirsiniz. Eşofman, basic t-shirtler, oversize sweatshirtler, mom Jean pantolonlar ve hatta mini ya da uzun elbiseler de bütün gün içindeki faaliyetlerinizde zamanınızı kaybetmeden işlerinizi istediğiniz gibi sürdürmenize kolaylık sağlamaktadır.

Ayakkabı seçiminde de ilkbaharın mevsim koşullarına uygun olan ayağınıza hava aldıracak ürünlerle tasarlanmış olan modelleri tercih etmenin faydasını göreceksiniz. Ayak sağlığının sıcak havalarda daha da önemli olması özellikle de havasız kalmaması çok önemlidir. Evde giyilen konforlu bir terlik ya da panduflar, dışarıda kendini spor ayakkabılara bıraktığı gibi sneaker modellerin de kullanımını üst sıralara taşıyor.

Aksesuarlarda ise ağırlığı ile boğmayacak olan daha minimal çizgilere sahip hafif ve joker parça olarak nitelendirilebilecek tasarımlardan yana tercih yapmanızda fayda vardır.

Gardırobunuzu hazırlarken aradığınız tarzı bulamıyor ve hem kaliteli hem de şık tasarımlarla her zaman her koşulda siluetine önem veren birisi olmak istiyorsanız https://www.fashpos.com/ adresinde aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.