Heyecan Verici Tamamlayıcı Renklerle Maksimum Kontrast Şıklığı Sunan Kıyafet Modelleri

0
174

Oversize, regular, skinny, slimfit bedenler ile vücut proporsiyonunuza en uygun olanı seçerek, bedeninizi tanıyor olmanın beraberinde getirdiği avantajlardan yararlanın. Özellikle de ara bedende kalanlardansanız bedeninizi tanıyor olmanın avantajı ile daima şık, giyinmekten keyif alan ve modayı takip edebilen biri olmanın fırsatlarını değerlendirirsiniz. Esnek kalıplar ile ara beden döneminde zorluk çıkarmayan tasarımların kurtarıcı yönünü; mevsimi temsil eden klasik renklere ters düşen renk tonları ile değerlendirebilirsiniz.

Toprak tonlarını pembe, kırmızı, sarı, yeşil gibi canlı renklerle tamamlayabilir ve siyah gibi koyu tonları beyaz, bej, ekru, krem, uçuk tonlar ile kontrast oluşturabilecek şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayakkabılar, çantalar, aksesuarlar ve hatta çoraplara kadar bu tarz bir kontrast oluşturabilir, it girl tarzının en trend modelleriyle 2020 modasını yansıtabilirsiniz.

Her Yaşta Şık Olma Ayrıcalığı

2020 modası, her yaşta şık olma ayrıcalığı yaşatan özel tasarımlara sahiptir. Karma dokuların, zıt renk tonlarının, minimal çizgileri abartılı takılarla tamamlamanın moda olduğu bu dönemde kalın örme ve oversize kazakları düz skinny pantolonlarla kombin yapabiliyor olmanın şıklığı sayesinde artık her zaman şık ve modern siluetin sahibi olacaksınız.

Sömestr dönemi yaklaşırken tatil günlerinde, aile ile geçirilen zamanlarda, arkadaş ortamlarında, özel gün ve gecelerde, davetlerde, alışverişte, kültür ve sanat etkinliklerinde ve iş hayatında ofis modasına uygun olarak değerlendirebileceğiniz yeni dönem kıyafetleri sayesinde hem her zaman hem her çağa hem de her tarz ile konsepte uygunluk gösterebilirsiniz.

Giyinmenin en eğlenceli hâlini yaşatan Fashpos, ithal kumaşları yerli üretimle özel tasarım ürünü olarak online mağazasından satışa sunuyor. Tarzınıza uygun modelleri dilediğiniz gibi kombinleyebilmek için www.fashpos.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Pantolon, ceket, elbise, gömlek, tulum ve etek modellerinde modern çizgiler sizi bekliyor.