Haftanın Neşesi Sıcak Renkli Kıyafetlerden Geliyor

0
128

Mevsim şartlarından kaynaklı olarak güneşli günlerin daha az görüldüğü ve bolca karamsarlığa kapılmaya neden olan kapalı, gri, karanlık gündüzler yaşadığımız bir döneme giriş yapmaktayız. Hava durumu ne kadar karamsarlığa sürüklese de bu koyu tonlar kıyafetlerde hüküm sürmüyor. Şıklığına önem veren kadınlar sıcak renk tonlarına sahip kıyafetler tercih ederek, karamsar havaların iç karartan ve can sıkan etkisinin önüne geçiyor. 2000’li yılların başlarında moda olan ve herkesin bir anda uçsuz bucaksız portakal ağaçları ile dolu bir tarlayı hatırlatmasına sebep veren turuncu renk, bu yıl da yeniden trend oldu ve popüler renkler arasındaki yerini aldı.

Turuncunun her tonunu görebildiğimiz 2019 sonbahar-kış sezonunda, kiremit tonlu modeller de vitrinlerdeki yerini fazlaca almaya başladı. Özellikle canlı renklerin çokça görüldüğü bu sezonda turuncu elbiseler, sweatshirt modelleri, pantolonlar, etekler ve montlar sıcaklığı ile iç ısıtıyor. Bu sıcaklığı kırmızı ve tonları da takip ediyor. Çoraplar, ayakkabılar, montlar, ceketler, trençkotlar, pantolonlar, gömlekler, bluzlar ve daha birçok kıyafette yıllardır yerini koruyor.

Renkli ve Neşeli Bir Kış Geçirmeye Hazırlanın

Oldukça renkli ve bir o kadar da neşeli bir kış geçirmeye hazırlanın. Modern ve modayı takip eden kadın siluete sahip olanların tercihi trend renklerden yana oluyor. Turuncular, kırmızılar, sarılar ve oldukça göz alıcı morlar…

Yalnızca sıcak renklerle canlanan bir kış değil, soft ama bir o kadar da neşesi yerinde olan ekru, bej, lila ve diğer renkler de özellikle kadife dokulu modellerde göz alıcı oluyor. Ayakkabıların da renk renk olduğu son yıllarda, beyaz ve siyah fon üstüne fosforlu denecek kadar renkli şeritler, gerçek olduğu düşünülemeyecek kadar özel tonlarla yer aldığı yeni sezonda tekdüze giyimden sıkılanlar rahat bir nefes alıyor.

Spor ayakkabı, babet, loafer modellerinde renklerle hareketlendirilme söz konusuyken, duruşundan taviz vermeyen çizmeler ve yine trendler arasında bulunan kovboy çizmesi modellerinde düz renkler ile açma deri tercih ediliyor.

Kıyafet seçimlerinizde modaya uygun tercihler yapmanız için uygun fiyatlar ve yüksek kalite anlayışı ile hizmet veren www.fashpos.com adresini ziyaret edebilirsiniz.