Haftanın Kombini İçin Bluz ile Sweatshirt Yarışıyor

0
153

Kadın modasının en sevilen kıyafetlerinden olan bluz ve sweatshirt öylesine çok tercih ediliyor ki adeta birbiri ile yarışıyor. Sokak modasına, ofis modasına, tatil moduna ve gece modasına uygun olan bir iki güzel seçenek arasında kararsız kalıyorsanız konsepte göre joker parçalar tercih etmenizde fayda vardır.

Gece modası için hem şık hem de spor bir model arıyor bluz giymek istemiyor ama sweatshirt de bir hayli spor ve salaş geliyorsa ikisinin karışımı olarak tasarlanmış seçenekler tam da bu isteği karşılayanlardan oluyor. Transparan detaylara sahip sweatshirt tasarımları gece modasına en uygun olanlardan oluyorken cropped bluzlar da spor, modern ve şık bir görünüm kazandırıyor. Etekle ve pantolonda kombini yapılan bu iki favori parçanın en iyi tamamlayıcısı Jean pantolon oluyor.

Cropped Bluz ve Basic Sweatshirt Modası

Okula giderken, alışverişe çıkarken, arkadaşlarla buluşurken, aile toplantılarında, sosyal aktivitelerde, ofiste, akşam yemeklerinde kısacası hayatın her anında şık ve tarzınıza hitap ederek giyinebilmenin sırrı fonksiyonel ve sizi ifade eden modellerden yana seçim yapmaktır.

Sıfır yaka, v yaka, kayık yaka, dik yaka ve boğazlı modellerle 2020’de oldukça fazla seçeneğe sahibiz. Renk çeşitliliği ile hem pastel tonları hem de sıcak tonları bir arada sunuyor. Aynı model sweatshirt ya da bluzlarla en soft, en yumuşak tondan en sıcak ve canlı tona kadar seçenek sunuluyor. Böylelikle her tarzın kendini bulduğu modellerle zengin bir çeşitlilik oluyor.

Kadife doku bu yıl trend bluz modelleri arasında bulunuyor. Kiremit tonu, ekru, uçuk pembe ve gökyüzü mavisi kadife dokusunun parlaklığı ve yumuşaklığı ile birleşerek gündüz ofiste, akşam ise sosyalleşirken sizi günden geceye kolayca ve en şık halinizle aktaracaktır.

Tarzınıza hitap eden bluz ve sweatshirt modelleri için https://www.fashpos.com/bluz-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.