Güz Renkleri İç Isıtan Sıcak Dokularla Birleşiyor

0
125

Triko giymenin tam mevsimindeyiz ve o kadar şanslıyız ki 2019 sonbahar modasında triko oldukça popüler. Ünlü modaevlerinin kreasyonlarını tanıtmak amacı ile düzenledikleri podyumlarda sıkça gördüğümüz manzaralar da bunu destekliyor. Pantolonlar, kazaklar, hırkalar, bluzlar, etekler, elbiseler, yelekler başta olmak üzere birçok giyim türünde görmek mümkün. Üstelik yeni sezonda yıllara meydan okuyan taba renk yine en trend tonlar arasında bulunuyor. Ton sür ton yapmaya olanak tanıyan bu renk ile kombin yaparken asla sınırlanmıyorsunuz.

Triko öyle bir doku ki hem günlük giyime uygun hem de klasik giyime uygun. “Fashpos Modası Her Yerde” mottosu da bu durumu destekleyerek, birbirinden özel triko tasarımlarla kapsül bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonun içinde bol kesim beli lastikli pantolonlar, uzun ve belden kuşaklı hırkalar, midi boy etekler, elbiseler farklı renklerle bulunuyor.

Triko, dokusu itibari ile her kumaşla rahatlıkla uyum içinde bulunarak kombinlenebilir türdendir. Bazen ipekle, bazen satenle, bazen poplinle veya jakarlı kumaşlarla ahenk içerisinde olur.

İddialı ve Şıklığı Garantileyen Kombinler

Ofis modasının da en fazla tercih edilen giyimlerinden olan gömlek üstü triko hırka, kazak veya bluz iddialı ve şıklığı garanti eden bir kombindir. Koyu krem tonlarındaki bir triko üstü, beyaz ya da siyah gömlekle tamamlayabilirken mavi ve bordo gömleklerle de oldukça iyi bir şekilde kombinleyebiliyorsunuz. Alta giyilen etek veya pantolon ise bu tamamlayıcılığı en üst seviyeye taşıyarak, doğal cazibeye yüksek aura kazandırıyor.

Ayakkabı olarak loafer modelin daha fazla yakışacağı bu kombinde, çanta olarak her model uygundur. Fular olarak da koyu tonlarda bir seçim yapılır ve sadeliğe biraz hareket katmak için yeni sezonun trendi olan primitif çizgilere sahip modeller tercih edilirse aktüel kadın görünümünü en üst seviyede sergileyeceğiniz bir ofis şıklığı kazanabilirsiniz. Ayrıca bu şıklığı ofis dışına da taşıyabilir ve hafta sonu aktivitelerinde de değerlendirerek, en doğal hallerinizde en rahat ve şık duruşunuzla adınızdan söz ettirebilirsiniz. Kendinize olan özgüveninizi de arttırmış olmanın keyfini yaşarsınız.