Güneşin Mevsiminin Trend Parçaları Şimdiden Belli Oldu!

0
81

Soğuktan korunmak için çaba sarf ettiğimiz ve bir yandan da şıklığımızı sürdürebilmek için özel tasarımlarla kombinler yaptığımız sonbahar-kış sezonunun son günlerini yaşamaktayız. Mevsim geçişine az bir süre kala şimdiden yeni sezonun trend parçaları olacak modeller hakkında bir fikrimiz oluşuyor. Moda evlerinin vitrinlerinde, tasarımcıların defilelerinde ve bir önceki yılın ilkbahar-yaz modasından yola çıkarak 2020 ilkbahar/yaz sezonunda bizleri nelerin beklediği hakkında düşüncelerimizle heyecanlı bir süreç içerisindeyiz.

Yeni sezonda canlı renkler yine revaçta olurken, geçmiş sezonun trendlerinden olan yazlık kumaş özelliğine sahip dokumalarla tasarlanmış olan takım elbiseler de bu sezonda trend modeller arasındaki yerini alacağa benziyor. Soft tonlarla birlikte ice color olarak da geçen soğuk tonların da güneşin mevsimine uyum sağlayacağı tasarımlar arasında elbiseler de takım elbiseler kadar beğeni kazanıyor.

İlkbahar Heyecanını Yansıtan Kombinler

Son yıllarda abartıdan uzak daha sade bir tarz sevenlerin gönlünü fetheden minimal çizgiler o kadar çok beğenildi ki bu yaz yine tişörtlerde ve gömleklerde kendini gösterecek. Minyatür boyutlardaki figürlerin sade ve tek ton kumaş üstündeki güzel görünümü bütün yaz tatili boyunca günlük giyimde de ofis ortamında da ve hatta eğlenceli yaz akşamlarında da giyilebilir tasarımlar karmaşık bir gardırobunuzun olmasının da önüne geçecek.

Yeni sezonda tarzınıza uygun ve joker parçalarla kapsül bir gardırop hazırlayabilirsiniz. Böylelikle hazırlanırken zamandan da tasarruf edebilecek ve güzel günün keyfini daha da verimli, neşeli ve bolca çıkarabileceksiniz.

Jean, tişört ve sneaker ayakkabılarla geçecek dolu dolu bir mevsim için aradığınız tarz ve çok daha fazlasını www.fashpos.com adresini ziyaret ederek bulabilirsiniz. Elbiseler, gömlekler, pantolonlar, bluzlar, ceketler ve modern, şık, kaliteli bir siluet için ihtiyacınız olan her şey bu adreste sizi bekliyor!