Göbek Bölgesindeki Fazlalığı Yok Edecek Elbise Modelleri

0
110

Her zaman şık ve kusursuz bir görünüme sahip olmayan isteyen stil sahibi kadınlar, fazla kiloları ve bölgesel kiloları sebebi ile giymek istediklerini her zaman hayal ettikleri gibi üstlerinde taşıyamıyorlar. Oysa birkaç küçük ama oldukça etkili detaya önem vererek, hayal edilen görünüme ulaşılabilir.

Göbek bölgesi yağlanmasından dolayı fiziki özelliğine bakıldığında daha göbekli bir hatta sahip olan kadınlar artık bunu sorun etmeyecek! Nasıl mı olacak? İşte göbek bölgesinde fazlalığı olanların bu görünümünü ve sorununu ortadan kaldırmaya yaracak ipuçları:

Göbek Gizleyen Elbise Modelleri

  • Bol kesim ve oversize modeller, vücudu sarmayarak, rahat bıraktığı için hem göbeği gizleyecek hem de sutyenden kaynaklı sırt ve yan kısımlardaki katlı görünümü kamufle edecektir.
  • Bol elbiseleri ise belden kalın kemerler tamamlamak, daha ince bel hattına sahip bir görünüm kazandırabileceği gibi göbekli görünümü de minimize edecektir.
  • Kemer takarken, belin en ince kısmından takılmalıdır. Böylelikle göbeğin üstünden kemerle birlikte bir pile oluşturmuş olunur.
  • Bir diğer ip ucu ise belden pileli eteklerdir. İster uzun olsun ister kısa fark etmeksizin göbekli yapıyı kamufle etmek için ihtiyacınız olan pileli eteklerdir.
  • Pantolon seçiminde ise belden oturtmalı ve düşük belli olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Düşük bel seçimi yapıldığında, göbek kısmını sıkıştıracak ve bel üstüne devrilme yapmasına neden olacaktır. Yüksek belli bir model, bütün fazlalığı toparlayarak, daha düz görünüm kazandıracaktır.
  • Üst giyimde ise uzun modeller idealdir. Tunikler hem uzunluğu hem de bolluğundan gelen avantajla gardırobunuzda mutlaka bulunmalıdır. Uzun sweatshirtlerin moda olduğu 2019 sonbahar-kış sezonu ise kıyafet arayışınızı oldukça kolaylaştıracaktır.
  • Tişörtlerde de vücut hatlarını belli etmeyen oversize ve uzun modeller idealdir. Gömlek seçimlerinde de aynı tarzları kullanmak, kamufle etmek istediğiniz bir görünüme sahip yapacaktır.
  • Ceketlerde her kombinin star parçası olan blazer ceket modelleri idealdir.

Aradığınız kıyafetlere uygun fiyatlarla sahip olmak için www.fashpos.com adresini ziyaret edebilir ve vücudunuz için en ideal seçimler yapabilirsiniz.