Giysilerinize Fashpos ile Trend Moda Dokunuşlarında Bulunuyoruz

  0
  123

  Tarzınızı en kaliteli ve modern bir biçimde yansıtabileceğiniz Fashpos markamız, sınırlı üretim ürünü olan kumaşlarla tasarlanıyor. Kişiye özel denilebilecek ayrıcalıklara sahip olan kalıplar ise vücut ölçüleriniz ile uyum içinde oluyor. Teninize uygun renklerin trend tonlar ile harmanlanmış cazibesi, ithal kumaş ve aksesuarlarla kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor.

  Uzak Doğu ülkelerinden, Avrupa ülkelerinden, Yakın Doğu ülkelerinden özenle seçtiğimiz kumaşlara hayat veren markamızla, “anılar”ınıza ufak dokunuşlarda buluyoruz. Ufak, etkisi büyük, sonsuz ve görkemli dokunuşlar…

  Farklı kumaş türlerini farklı coğrafyalardan temin etmenin ve kültürlerini sanatsal olarak aktardıkları kumaşların vazgeçilmez güzelliğini Fashpos markamızın çatısı altında tarzlarımızla yaşatıyoruz. Bir yanda boncuklar, simler, renkler; diğer yanda ise sade tonlar, sıcak renkler, pastel renkler isteklerinizi karşılayan kesimler, hatlar, dikişlerin buluştuğu parçaların zengin birlikteliğini sunuyoruz.

  Fashpos olarak, çağlar öncesinden süregelen giyinme sanatını özel tasarımlarımızı en kaliteli hâli ile devam ettiriyoruz. Misyonumuz, anılarımızın ve yapmak istediklerimizin somuta dönüşme şeklidir. Yaşam devam ettiği müddetçe bitmeyecek anılar ve üretkenlik devam ettikçe, yapmak istenilenlere her geçen gün bir yenisini daha eklemekteyiz. Mevsim kreasyonları, özel günler ve geceler, iş hayatı ve günlük yaşam için gerekli olan kıyafetlerinizi markamız kalitesi ile temin edebileceksiniz.

  Yurtdışından özel olarak sipariş verdiğimiz ve yalnızca markamıza özel hazırlanan işlemeler ile tasarladığımız kıyafetlerimizde şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyoruz. Geceyi aydınlatan abiyelerin ışıltısını, güneşle yarışır ışıltılı detaylarımızın kendisini vakurlu bir eda ile sergilediği, gün içinde ve iş hayatında rahatlıkla taşıyabileceğiniz etekler, bluzlar, pantolonlar, ceketler takip ediyor.

  Sınırlı Olmanın Sınır Tanımayan Kalitesi; Trend Moda Elbise

  Trend moda elbise, tekrarı olmayan sınırlı üretim ürünü olan özel kumaşların adeta sanat eserine dönüştüğü tasarımlara sahiptir. Minimal ışıltının maksimum cazibesini sunan serinin parçaları zamanın geceye dönüşümünde size eşlik ediyor.

  Kendini şık ve özel hissetmek isteyen kadınları bir kalıba sokan anlayıştan uzak durularak geliştirilen markamız 36 beden, 38 beden ve 40 bedene kadar farklı kalıplara sahiptir. 42 bedene sahip kadınların da bu şıklıktan yararlanabilmesi için kalıplarda esnek bir anlayışa sahip olan markamız, sipariş sonrası isteğe uygun olarak 42 bedenin üretimine başlıyor. Böylelikle siparişiniz sizin için özel olarak dikiliyor. Kruvaze dökümler, grogren askılar, volanlı kesimler, büzgü detaylar, korsaj zarifliği, yarasa kollardan gelen vamp duruşlar, fırfırlı etek, kol ve yaka detayları, payetli kumaşların ışıltısı ile bütünleşen abiye elbiselerin bulunduğu ürün skalasında, renk alternatifleri tekdüzeliğe karşı bir duruş sergiliyor. Payet altında kendinden desenli modeller ise elbisenize doğal bir hareketlilik katacaktır. Ekstra aksesuara dahi ihtiyaç duymayacağınız kadar tek başına tamamlayıcı olan ürünleri zarafetinizin sırrı olarak saklı tutacaksınız.  Astar detayı; tül elbiselerdeki şıklık kadar giyim rahatlığı sunan yapısıyla, boncuk işlemelerin süslü ve bir o kadar da sade duran somon, pembe, ekru, mavi tonlarının büyülü dünyasına davet ediyor.

  Güney Amerika havalarının estiği volanlı modellerdeki fırfırlı ve bel kısmındaki korsaj ile neşeli bir görünüm kazandıran alt-üst takımlarda etek ile bluz uyumunu tamamlayan renk tonlarındaki hassasiyet, bulunduğunuz ortamlarda gözden kaçmayacaktır. Özellikle önden bağlamalı modellerde güney Amerika esintilerini fazlası ile hissedeceğiniz modellere volan hareket katıyor. Bizler yalnızca tasarım yapmıyor, kumaşlara hayat veriyor ve adeta biz de tasarımlarımızda kumaşların bizi yönlendirmesine uyum sağlıyoruz.

  Sizlere ışıltıyı saten ve payetlerden temin eden kumaşlarımızı, scuba (dalgıç) kumaşlar ile kombin yapma olanağı tanıyoruz. Özel gece ve günlerde tercih edebileceğiniz silver payetli modellerimizi kombin yapacağınız sade ürünler ile günlük yaşamda da kullanabilme imkanının verdiği rahatlıkla tarzınızı özgürce şekillendirebilecek ve yansıtabileceksiniz. 

  Silver payetli modellerimiz pantolon, etek, elbise olarak trend moda abiye vitrinine özel tasarlanmıştır. Mevcut özellikleri bakımından bir pantolonda olması gerekenden çok daha şık ve rahatlık sunan silver payetli pantolonlar, bel kısmındaki saten ve büzgülü detayla size yüksek verim sağlıyor. Yarım astarlı oluşu ile teniniz de her zaman nefes alabiliyor ve efor sarf etmeniz gerektiğinde zorluk yaşamıyorsunuz. Eteklerdeki asimetrik kesimler, volan detaylar topuklu ayakkabı ve spor ayakkabı ile tamamlama avantajı da tanıyor. Bluz modelindeki derin sırt dekoltesi ise gece kıyafeti seçiminizin vazgeçilmezleri arasında olacaktır. Saten astarlı bu ışıl ışıl gümüş renkli payetli modeller, rahat kullanımın işlevselliğini de yaşatacaktır.

  Payetin şıklığını bomber modellerle asi ruhun, üstüne gölge düşmeyen şıklığı hâline büründüğünü yine trend moda 2019 koleksiyonumuzda göreceksiniz. Önden fermuarlı olarak kullanım kolaylığı sunarken, dekolte sınırınızı belirlemede özgür olduğunuzu da hissettirecektir. Fırfırlı yakalarının bir fırfır detayından çok yakadaki fiyonk detayı ile bütünleşmiş bir demet çiçek gibi olduğu hissine kapılacaksınız. Her mevsim giyebilme avantajınızın bulunduğu modelin cepli oluşu ise klasik kıyafetlerle de spor kıyafetlerle de tamamlanabilme rahatlığı sunuyor.

  Yalnızca gün içinde değil gün sonunda ve bütün gece boyunca da şıklığınızın gölgede kalmadan sürmesini istiyor ve bunun için abiye tasarımlarımızda alışılagelmişin dışına çıkıyoruz. Alışılagelmişin dışında, bunun yanı sıra kolaylık sağlayan, rahatlığı ile yormayan modellere yalnızca bize özel kumaşlar ve işlemeler ile hayat veriyoruz.

  Baştan aşağı tül zarifliğini yaşatan abiyelerimiz her yaş kesimine hitap ettiği gibi kalıplarındaki çeşitlilik de farklı bedenlerin giyebilmesine olanak tanıyor. Tül üzerine aplike payetler ve nakışlar, transparana bambaşka bir boyut kazandırıyor. Ten görünümü üzerine kendinden desenli bu tül kumaşlar ile yaptığımız tasarımlarımızı gece boyunca, özel davetlerin sonuna kadar rahatlıkla üstünüzde taşıyabilme imkânınız olduğunu bilmenin rahatlığı ile sizlere sunuyoruz. Modellerimizin renkleri ile tarzınıza hitap ederken, teninize en çok uyanı seçebilmenizi de sağlıyoruz.

  Uzak Doğu’nun İthal Kumaşları, Yakın Doğu’nun Özel İşlemeleri ile Buluştu

  Sınırlı kumaşlarla yapılan sınır tanımaz, kalıplara sığmaz tasarımlarımızda kullanılan nakışlar ithal kumaşlar üzerine işlenmiş ithal boncuklarla bezenmiştir.

  Kolyelere, küpelere ve hatta bilekliklere ihtiyaç olmadan yalnızca tül üzerine boncuklarla işlenen saçaklı elbise tasarımlarımızda kullandığımız jarse astarlarımız elbisenin mevcut bedeninden 1 beden küçük ve 1 beden büyük giyime imkân tanımaktadır. Böylelikle dönemsel kilo alma ya da kilo vermelerde gardırobunuzda sıkıntıya girmeyi önleyen star parçalarınız da bulunacaktır.

  Flok yaldızlı baskıların, ipek şifon ile olan büyüleyici uyumunu göz ardı edemezdik. Gece elbiseleri, abiyeler, davetler için saten astarıyla vücuttan kayıp inerek kusursuz duruş sergileyen görünümü ile görsel şölen sunan ipek elbiselerimiz de trend moda giyim arasında yerini bulunuyor. Bahsettiğimiz üzere sınırlı kumaşların sınırsız tasarımlarının bulunduğu koleksiyonumuz, kalitesi ile yıldız parçalarınız arasında ilk sırada yer alacaktır. İncinin zarifliğini duruşunuz ile tamamlayan çiçek aplikeli, taş ve payet süslemelere sahip elbiselerimizdeki jarse astar, duruşunuzdaki asaleti sergileyen bir yardımcı olacaktır.

  Trend Moda Giyim ile “Zamansız” Şıklık Kazanıyorsunuz

  Scuba (dalgıç) kumaş özelliğinin büyüleyiciliğini en kaliteli ve kullanışlı hâli sizlere sunmaktan her zaman mutluluk duyuyoruz. Scuba kumaşın kusursuz görünüşünü işlemeler, desenler, taşlar ile sadeliğin en şık hali olarak hazırladık. Misyonundaki “zamansız ve sıra dışı” anlayışını her bir parçasında yaşatan kıyafetlerin ruhları olduğunu gösteren özel bir koleksiyondur. Etek, pantolon, elbise, sweatshirt, bluz, tulum modellerine hayat veren en özel kumaşlar ile tasarlandı.

  Yaz dönemi için koton kumaşların, kış mevsimi için ise scuba kumaşın kullanıldığı, satene değer verildiği bu koleksiyonumuzda mevsim şartları ne olursa olsun şıklığın her daim olmasına da önem verilmiştir. Farklı renklere sahip kumaşlar, rahatlık açısından da bir numaralı tercihleriniz arasında yer alacaktır.

  Retro görünümlü karpuz kolların, pileli dik yakaların bir arada bulunduğu %100 el dokuması koton kumaş özelliğine sahip olan tasarımlarımız minimal işleme detayları ile süslenmiştir. Kumaşı ve boncuklarla bezeli işlemeleri Hindistan’dan ithaldir.

  Truvakar kol boyundan gelen kullanışı sunan saten gömlekler, resmî görüşmeler, toplantılar, davetler, iş hayatı ve özel günlerde giyilebileceğiniz alternatiflerdendir. Koleksiyonumuzdaki ithal crushlı saten kumaşlı parçalarımız ise günlük yaşam kadar gece yaşantısının da en çok tercih edilenlerindedir. Dinamik bir görünüm sağlayan crushlı saten; mini kollu elbise, uzun kolsuz elbise, pantolon, bluz çeşitliliğine sahiptir.

  36 bedenden, 42 bedene kadar olan hanımların rahatlıkla giyebileceği ve hem modayı takip etmiş olacağı hem de özel bir tasarımın ayrıcalıklı yanını yaşayacağı ürünlerimizi sitemiz üzerinden yapacağınız çevrimiçi alışveriş kolaylığı ile temin edebilirsiniz. Her bir tasarımımıza özel olan ürün bilgileri doğrultusunda bedeninize uyan ideal kalıbı temin edebilme imkanına yalnızca bir “tık” uzaklıktasınız. Web sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebileceğiniz gibi mağazamızı ziyaret edebilir, tasarımlarımızı yakından inceleyebilir, deneyebilirsiniz.