Geceye Damgasını Vuran Işıltılı Pantolon Modelleri

0
131

20.yy. zamanından günümüze ulaşan bu model, şimdi ise her kadının giymekten memnun olduğu, farklı modeller ile kombin yapmaktan keyif aldığı, rahatlığını sınırsızca yaşadığı, kendini daha özgür hissettiği, özgüvenin yüksek olduğu bir parçadır. Giyinme zevkini zirveye taşıyan pantolon modellerine Fashpos olarak dokunarak, zirvede uzun süre bulunmanız için tasarımlar yapıyoruz.

İthal kumaşlar kullanarak tasarladığımız ürünler hem gece için hem gündüz için kullanılabilir özelliklere sahiptir. Saten, daha hareketli ve dinamik bir görünüme sahip olan crushlı saten, ışıl ışıl bir görsel için silver payet, formunuzu sergileyen scuba kumaş seçimlerimizin ön planda olduğu modellerimiz, sayfamız üzerinden sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizin duruşu ve modeline dair detaylı bilgileri online alışveriş sitemizdeki ürün detay sayfasını açarak öğrenebilirsiniz.

Işıltılı bir tarz ile gün içinde ve gece davetlerinde, tatil günlerinde şıklığınızdan ödün vermiyorsunuz. Silver payetlerle bezeli olan modellerimiz ise ister spor ister klasik fark etmeksizin üst giyim parçaları ile kombin yapılabilir özellikteyken, yine ister topuklu ayakkabı ister spor ayakkabı ile kullanılabilir. Günün anlam ve önem sıralamasına göre yalnızca ayakkabı değişimi ile birbirinden farklı konseptlere sahip ortamlarda kullanılabilirler. Bel kısmında lastik konforu ve saten yumuşaklığı bulunan ithal kumaşlı modelimizin iç kısmındaki yarım astar ise yoğun ışığa maruz kalındığında istemediğiniz durumlarla karşılaşmanızın önüne geçerken, daha rahat bir kullanılabilirliğin de zemini oluyor.

Davetlerin Aranılan Şık Tarzı için Pantolon Önerileri

Bizler ürünlerimizin şık olması kadar rahat olmasına da önem veriyoruz. Şıklık kadar rahatlığın da ön planda bulunduğu ürünlerimiz her yaş grubuna hitap ediyor. Bazı modellerimizde ise nakıştan ziyade süslemeyi yalnızca renk armonisi ile yapıyoruz. Özellikle bir arada bulunduğunda ahenk kazanan tonlarla şeritli bir süsleme yaparak ışıltının farklı bir materyalden elde edilmesini sağlıyoruz. Satenin mevcudiyetinde var olan ışıltıya gölge düşürmeyerek, süslemeyi abartmayarak tam kıvamında olarak renkler kullandık. Bileklerdeki boy ölçüsü ile her tür ayakkabıyı giyebilmede kolaylık sağlayan pantolon çeşitlerimiz, son zamanların trendi olan modaya da uyum sağlıyor. Bilek kemiğinin hemen hizasında veya bir parmak üstünde olan ölçülerimiz olduğu gibi boyunuza göre ayarlama yapabileceğiniz parmak uçlarına kadar uzanan ölçülerimiz de bulunuyor.

Pantolon boy ölçüleri genellikle kişiden kişiye değişkenlik gösterebileceği gibi seçim yaparken ürünü sergileyen modelin vücut ölçülerini değerlendirmenizde fayda vardır. Saten kumaş kullanarak tasarımını yaptığımız modellerimiz iç astarlıdır. Daha rahat, tene nefes aldıran, kalıbındaki formu koruyan, kalçada ve dizlerde toplama yapmadan bileklere kadar kusursuz bir şekilde akıp inen özellikleriyle, hayalinizdeki güzelliğe erişebilmenizi destekliyor.

Ürünlerimizin uzun vadeli kullanılabilmesi için kullanım talimatında bulunan “kuru temizleme” önerisine uymanızda fayda vardır. Böylelikle nakışlar ilk günkü gibi düzgün, boncuklar ve kristaller ilk günkü kadar parlak, kumaşlar ilk günkü kadar dokusunu koruyan ve siz ilk günkü kadar mutlu olursunuz.