Gece Modasını Ele Geçiren Deri Ceket Şıklığı

0
227

Gece modası denildiğine akla gelen abiye kıyafetler bir kenara bırakılmalı ve biraz da gecenin akışı içerisinde rahat giyinmek isteyen kadınlara önem verilmeli. Fashpos, online mağazasından yaptığı satışlarla bu durumu göz önünde bulunduruyor. Hem gece modası için uygun hem de günlük hayat için uygun olan ürünlerle sokak modasını da takip edebilecek ve özgürlüğün tadını çıkaracaksınız.

Işıltılı bir elbisenin dahi üstünde oldukça şık duran ve ideal bir tamamlayıcı olan deri ceket, kullanımı hem işlevsel hem de kolay bir modeldir. Basic modeli ile vücudu saran ve fit görünüm kazandıran formuyla her kıyafeti kombinlemek mümkündür. Gardıropların kurtarıcısı olan ceketler, pratik giyinmenin de anahtarı…

Uzun süre hangi elbiseyi hangi parça ile tamamlamayı düşünerek geçireceğiniz zamandan tasarruf eden kalıbı sportif giyim için de klasik giyim için de uygundur. Tek bir ceket modeliyle sokakta, davette, özel günlerde, gecede, tatilde, partilerde bulunabilirsiniz.

Bazen kumaş bir elbise üzerinde, bazen ofis ortamının olmazsa olmazlarından beyaz bir gömlek üstüne, bazen dar bir kot pantolon üstüne, bazen tişört ve eşofman kombini üstüne giyerek her an auralı görünümünüzü koruyabilirsiniz.

Modası Geçmeyen Siyah Deri Ceket Furyası

Her sezon farklı tasarımlarla yeniden trend olan siyah deri ceket modelleri, her renkle uyum sağlıyor. Siyahın yoğun olarak kullanıldığı modellerle birlikte farklı renklerle de modaya uyum sağlanıyor. Her ne kadar zamansız bir parça olsa da renkleri konusunda modaya göre belirlenmektedir. Bazı dönemler bordo bazı dönemler sarı bazı dönemler taba renk bazı dönemler yeşil ve tonları popülerdir. Fakat her dönem kullanılan joker bir renk vardır o da; siyah. Modaya göre belirlenmediği gibi renk tonundan kaynaklı olarak modern bir tasarım olmasına rağmen demode görünmez.

Ceketleri giyerken ayakkabı seçimi yapmak da oldukça kolay olduğundan en pratik şıklık sağlayıcıdır. Deri çizmeler, süet botlar, spor ayakkabılar, loafer modeller, babetler, yağmur çizmeleri ile oldukça geniş bir yelpazede kendisine tamamlayıcı parçalar bulmaktadır.