Gece Modasına Saks Tonuyla Heyecan Katın

0
128

Gecenin rengi saks ile yeni sezonda birbirinden güzel trend modeller gardırobunuzun en özel ve kurtarıcı kıyafetlerinden oluyor. Gece modası, ofis modası, sokak modası için ideal olan kıyafetlerle gündüzü en şık halinizle geçirirken, geceye özel şıklığı devam ettirebiliyorsunuz. 2019 sonbahar modasında ve 2020 kış modasında yeni sezonda birbirinden özel kıyafet tasarımları defilelerde modellerini tanıtan modaevleri, trend tonlar kullanmaya ağırlık verdiğini gözler önüne serdi. Mevsimin ruhu saran rengi kahve ve tonları ile kıyafetleri tasarlandı bu tasarımlara ise mavinin tonları eşlik etti.

Kahve ve Mavinin Muhteşem Uyumunu Keşfetmeye Hazır Mısınız?

Kahverenginin en iyi tamamlayıcısı mavidir. İlk anda pek fazla birbirine yakıştırılamayan bu iki renk tonu bir araya geldiğinde muhteşem bir uyum sağlar. Fashpos, kıyafetlerinin tasarımında da buna dikkat ederek, sezonun en can alıcı kıyafetleri ile kombinler yapabilmenizi, tamamlayıcı aksesuarlarla şıklığınızı sürdürmenizi sağlıyor. Saks mavisi bir tulum ile taba rengi bir bot, çizme, kemer oldukça göz dolduran şıklığa sahip yapıyor.

Tulum, yeni sezonda en çok tercih edilenlerden olurken rahatlığıyla günün her anında giyilebilir bir modeldir. Arkadaş buluşmasında, alışverişte, aile ile geçirilen sosyal zamanlarda, okulda, tatilde, kültür-sanat etkinliklerinde ve hatta ofiste dahi giyilebilir joker bir modeldir.

Duruşu ile iddialı bir görünüme sahip olan model, vücut proporsiyonuna uygun kalıbı ile formda duruş sergiletir. Kolay kombinlenebilir oluşu sayesinde topuklu ayakkabı, babet, loafer, sneaker, bot, çizme, postal, Oxford ve benzeri ayakkabılarda tamamlanabilir. Çanta seçiminde kol çantası, postacı model ve sırt çantası ile uyum sağlarken gece modası için tercih edildiğinde zarf modeller en iyi çanta, cüzdan alternatiflerinden olmaktadır.

Saks rengini elbiselerde de gördüğümüz Fashpos ürünleri, iddialı bir renk tonu ile iddialı bir stil kazandırıyor. Oversize mini elbise modelleri kemerli ya da kemersiz kullanım imkanı sunmakla birlikte, uzun ve asimetrik kesimlere sahip modellerle de aranılan gece modası kıyafetlerine karşılık veriyor.