Fashpos Farkını Yaşatan Bluz Modelleri

0
134

Sadeliğinin içerisinde barındırdığı detaylar ile kıvamında bir şıklık kazanan ürünlerimiz arasında bulunan bluz modelleri ile günün her anında şıklığınızı koruyabilirsiniz. Yalnızca şıklığınızı koruyan gösterişli ve bir o kadar da sade modeller değil, giyinmenin en pratik hâlini de modellerimiz arasında bulabilirsiniz. Stillerimizdeki dokunuşlarımızı gördüğünüz anda fark edeceğiniz tasarımlarımızda Fashpos ayrıcalıklarından faydalanacaksınız.

Tamamen ithal kumaş kullanarak tasarladığımız bluz çeşitlerimizdeki zarif dokunuşlarımızı Hindistan’dan gelen özel el işlemesi nakışlar ile süslüyoruz. Sade bir model arayışınıza en doğru cevap olan Fashpos bluz, kaliteli giyinmeye dair olan istek ve ihtiyacınıza da karşılık oluyor. “Hem bütçeme uygun olsun hem vücut proporsiyonuma uygun olsun hem modayı takip etsin hem ezbere dayalı olmasın hem kaliteden ödün vermesin hem şık olsun hem rahat olsun hem pratik olsun” kısacası her isteğinize karşılık verecek modellerimiz kaliteli giyimin sembolü oluyor.

Bluz Giyme İsteğiniz Artacak

Ürünlerimiz arasında bulunan modellerimizi her mevsim giyebilmeniz için iklim koşullarına uyum sağlayan niteliklere sahip kumaşlar kullanarak ürettik. Yaz dönemleri için Hindistan’dan getirttiğimiz el dokuması koton kumaşlar kullandık hem yaz günlerinde hem de diğer günler rahatlıkla kullanabileceğiniz saten, crushlı saten kumaşlarımızda da ithal seçimler yaptık.

Truvakar kol, askılı kol, tek omuzlu, karpuz kollu, kruvaze, büzgülü omuz, balon kol, kuşaklı bel, pileli dik yaka, straplez yaka, büzgülü kollar, korsajlı hatlar başta olmak üzere bluz modellerinin geçmiş günümüze kadar olan süreçte yaşadığı değişimleri modern çizgilerle yeniden hayata geçirdik.

Farklı tasarımları, kumaşları, dokunuşlarındaki alışılmışın dışındaki hâli görür görmez Fashpos imzası taşıdığını fark etmenizi sağlayacaktır. Ekru, pembe, yeşil renklerin çoğunlukla kullanıldığı bluzlar tonlarımız gözünüzü yormuyor. Sade tonların en naif dokunuşlarla ışıldadığı modellerimiz her yaş grubuna hitap ediyor. Modayı tarih serüveninde etkileyenler arasında sıklıkla coğrafyaların kültürleri olduğunu görüyoruz. Bizler de farklı model, kesim ve bluz dikimi çeşitleriyle alışılmışın dışında tasarımlarımız için çalışıyoruz.

Tarihin Vazgeçilmez Modası; Bluzlar

Tarihten bugüne giyilmekten asla vazgeçilmeyen üst giyim türlerinden olan bluz nedir? Bluz, değişkenlik gösteren askılı, kısa, truvakar ve uzun kollu; etek ya da pantolon ile kombin yapmaya müsait, yaka kesimlerinde farklılık gösteren ve uzunluğu bel hizasında olan kadın giyim çeşididir. Astarı olmayan, oldukça rahat sonsuz bir kombin yapma imkânı sunan model her parça ile uyum sağlıyor. Aynı model ve kumaştan tasarlanan ürünü, bazen kumaş bazen ise kot pantolonla dahi giyebilirken bazen ise üstüne hırka veya ceket de giyilebiliyor.

Kadınların vücut yapısının hatlarına uygun olarak tasarladığımız modellerimizde özellikle göğüs ölçüleri göz önünde bulundurularak bedeninize uygun form oluşturuldu. Böylelikle kollarınıza hareket özgürlüğü kazandıran bir kıyafet ile iş hayatında uzun süren çalışmalar sonrasında sıkıntı yaşamayacak, efor sarf etmeniz gereken durumlarda istediğiniz gibi hareket edemiyor olmanın verdiği gerginliği yaşamayacak, bütün gün göğüslerden gelen darlık ve çekme hissini olmadan rahatlıkla yaşamınızı sürdürebileceksiniz. Ayrıca üstünüzde, duruşundaki zariflik ile de daima kendinden emin bir kadın imajı çizeceksiniz. Yoğun tempolu hayatın en pratik yanı olan bu modeller ile günün her anını sürdürebileceğiniz gibi gece aktivitelerinde ve özel davetlerle özel günlerde de her anınıza ortak olacaktır. Kumaşların bir ruhu olduğuna inanıyor ve tasarımlarımızı yaparken kumaşların bizi yönlendirmesine de olanak tanıyoruz.