Elbise Deneyiminizin Hazzını Yaşayacaksınız

0
130

Bütün şıklığı tek parçaya sığdırarak ve Fashpos ayrıcalığı ile birbirinden güzel yüzlerce elbise modeline yer veriyoruz. Suni deri, triko ve diğer onlarca kumaş türümüzle kaliteyi sunuyoruz. Her biri özel bir ana, bir güne, bir duyguya hitap eden elbise tasarımlarımızda farklı kesimler gibi farklı boy ölçüleri de kullanarak isteklerinize cevap veriyoruz. Sakin, sade, ihtişamlı, hırçın, dingin, canlı, dinamik, durgun ve daha nice ruh halinize uygun elbise modelleri bulabileceğiniz ürün yelpazemizde maksi, midi ve mini olmak üzere üç farklı uzunluk ile çalışarak askılı kol, kısa kol, truvakar kol ve uzun kol boyu gibi onlarca türle çalışıyoruz. Ayrıca geniş kesimler, dar kalıplar, pileli modeller, straplez yakalar, dik yakalar, ön ve sırt dekolteler, volanlı hatlar, asimetrik kesimler elbise çeşitlerimize hayat veren detaylar oluyor. Kıyafetlerimizde kalıplar, formlar ve kesimler kadar ufak dokunuşlarla ışıltı kazandırdığımız işlemelerimizi de özel olarak hazırlıyoruz. İthal kumaşlarımıza, ithal el işlemesi boncuklar, inciler, taşlar ve çeşitli materyallerle tamamlanan nakışlar ilave ediyoruz. Hindistan’da bölgenin özel etnik tarzı ile hazırlanan işlemelerimizi aplike olarak tasarımlarımıza taşıyor ve ruhu olan kıyafetlerimizi üstünüzde yaşatıyoruz.

Ruhu Olan Elbiseler ile Yaşamınıza Dokunuyoruz

Her kumaşın bir ruhunun olduğunu biliyor ve tasarımlarımızda bunu ön planda tutarak yaşayan modeller tasarlıyoruz. Fashpos elbise kesimleri, formunuzu daha dinamik tutan yapısı ile gün boyu kalıpta bozulma olmadan aktivitelere katılabilmenize, en yoğun ve efor sarf etmeniz gereken çalışmalarınızda hareket kısıtlamasına maruz bırakmadan özgürce hareket edebilmenize yardımcı olmaktadır.

Tatil modasına uygun parçalarımızla çevrenizde daima günün en iyi giyineni olarak anılmanın verdiği gururu yaşamanız için hizmet veriyoruz. Online mağazamız, internet üzerinden ezbere dayanmayan modeller arasından seçim yapmanın en kolay hâlini yaşatıyor. Saten, scuba, koton, ipek, tül ve daha nice nitelik sahibi kumaşlar ile birbirinden fonksiyonel modeller üretiyoruz. El işlemesi nakışlar ile gündüzün güzelliği ve gecenin ışıltısı olan zarif dokunuşlarımız duruşunuzla göz kamaştıran olağanüstü auranızı destekliyor.

Auranızı Destekleyen Dokunuşlar…

Günlük kullanılabilen modellerimizi en özel günler ve gecelerde de kullanabiliyor olmanın verdiği rahatlık, markamızın yaşattığı ayrıcalıklardandır. Sadeliğin içinde zarif dokunuşlarla görkemli bir güzellik kazandırdığımız tasarımlarımız, yılın her günü giyebileceğiniz kumaşlarla cildinize rahatsızlık vermiyor. Nefes alabilen teniniz, yoğun tempolu zamanlarda konfor sağladığı için kendinizi tedirgin hissetmiyor ve kıyafetinizin terlemeden kaynaklı olarak aldığı son hâlden dolayı sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Modellerimiz basen, boy, bel, göğüs ölçüsü ve kol boyu olarak standart neden kalıplarında olduğundan ekstrem bir durum yaşatmaz ve aldığınız beden ölçüsü sizi yanıltmaz. 36 beden, 38 beden, 40 beden ve 42 beden olan kalıplarımız şık olmak isteyen her kadının bu isteğine karşılık veriyor. Bazen modern, bazen klasik, bazen Retro havalarının estiği elbise modellerimiz arasında Dünya’dan kareler yaşıyor. Uzak Doğu’dan, Yakın Doğu’dan, Avrupa’dan, Güney Amerika kıyılarından esintilerle bedeninizi saracak olan tasarımlarımız, aradığınız farklılığın temsilcisi oluyor. Size hitap eden adeta sizin için biçilmiş olan modellerimize daha kolay ulaşabilmeniz için sunduğumuz online mağazacılık hizmetimiz 7/24 hız kesmiyor. İstediğiniz her an alışveriş yapabilme kolaylığının en kaliteli ve şık adresi olan web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde daima kârlı çıkacaksınız. Gardırobunuzda sizi kombin yapmaya zorlamadan, pratik bir şekilde giy-çık yapabileceğiniz kıyafetlerinizin olmasının verdiği kolaylık ile günleriniz daha dinamik, siz daha neşeli ve zamanınız daha verimli olacaktır.