Deri Parlaklığı Gece Modasını Aydınlatıyor

0
132

Deri parlaklığı yeniden geldi. Suni deri ile hareketlenen 2019/20 sonbahar-kış modasında ofisten günlük modaya, klasik giyimden abiye giyime kadar farklı alanlardaki ihtiyaçlara karşılık veren deri tasarımlar alt giyim, üst giyim ve dış giyim ile aksesuarlarda en çok tercih edilenler arasında bulunuyor.

Sokak modası ve gece modası için ideal tasarımlara sahip Fashpos; tulum, etek, elbise, pantolon, gömlek modelleri ile görünümüne önem veren her şık kadının gardırobunda bulunuyor. Özellikle dokusundaki özelliği bakımından parlayan yapısı gece modasına damga vuran bir şıklığın sahibi yapıyor.

Tulum modellerinde bilekten yukarıda kısa görünümle birlikte kolsuz tasarımıyla kış dönemine adapte edilebilir işlevsellikler mevcuttur. Kolsuz ve derin dekolte sahibi tulumların içerisine giyilecek bir gömlek, sweatshirt, kazak ve benzeri üst giyim modelleri gündüzden geceye aktarılan yaşama ayak uydurmanızı kolaylaştırırken, pratiklik de kazandırıyor. Ayakkabı seçimi olarak hem spor hem de klasik modeller tercih edebiliyorsunuz.

Deri Kıyafetler ile Geceye Adapte Olacaksınız

Suni deri elbise modellerinde ise kalem etek formu ve oversize formu en çok tercih edilenlerden olurken, kombin yapmayı da kolaylaştırıyor. Mus çoraplar, desenli çoraplar, file çorap ve diğer modellerle hem sokak modası için hem de gece modası için ideal kıyafetlerdendir.

Şık görünümle birlikte hareket özgürlüğü de kazandıran suni deri tasarımlar arasında pantolon alternatifleri de bulunuyor. Belden lastikli, bol paça, geniş kesim modeller her kombine uyum sağlayabiliyor.

Poplin gömlek modelleriyle oldukça kullanışlı olan suni deri etek modellerinde ise kalem form ve pileli formlar vücut proporsiyonunuza göre çeşitlenebilecekler arasında yerini alıyor. İnce topuklu, bot, kovboy çizmesi, babet, loafer, sneakers ve çeşitli modellerle rahatlıkla kombinlenebilir olan tasarımlarla gecenin en hareketli anlarında rahatsızlık duymadan anın tadını çıkaracaksınız.

Akşam yemeklerinde şıklığınız ve zarifliğinizle iddialı bir duruş sergilerken, kültür-sanat etkinliklerinde ise abartıya kaçmamış bir görkemle varlığınızı sürdüreceksiniz. Arkadaş buluşmalarında ise daima siluetinizdeki iddiayı korumuş olacaksınız.