Deri Ceket Şıklığı Her Mevsim Sürüyor

0
133

Her zaman üst sınıf bir şıklık sunmakta olan deri ceket modelleri zamansız modeller arasında bulunuyor. Modası asla geçmeyen, sadece çağa ayak uyduran bir kıyafet olan bu ceket, farklı renk tonları ile hem model çeşitliliği hem de renk çeşitliği sunuyor. İstenilen zamanlarda giyilebilen bir sonsuzluk da sunan model, tatil günlerinizde serbest tarzınızla birlikte giyebileceğiniz gibi çalışma günlerinizde iş yerinize giderken de giyebiliyorsunuz.

Bol kesim, basic, kruvaze, cropped ve hatta trençkot tarzına dahi evirilebilen çok fonksiyonel bir tasarım olan deri ceket modelleri son yıllarda basic tarz olarak trendler arasında yerini alıyor. Yeni sezonda Retro havası estiren bol kesim modeller de sık sık görülüyor.

Deri Ceket Şıklığı Kıyafetlerin Tamamlayıcısı Değil Ana Unsuru

Her kıyafetin üstünde kusursuz bir şıklık sunmaktadır. Çiçekli elbiselerle de taşlı ve payetli elbiselerle de giyilebilir olan ceket, sade penye tişörtlerle de poplin gömleklerle de ışıltılı bluzlarla da giyilebilir. Her yeni kombinde bambaşka bir tarz oluşturan deri ceketlerin bakımı da kolaydır.

Uzun yıllar kullanılabilir oldukları için dönem dönem bakıma ihtiyaç duyulabiliyor. Özellikle de iç astarın kirlenmesi hususunda temizliğe ihtiyaç duyuluyor. Kuru temizlemeye verilmesi gerekiyor. Astar temizliğini deriye zarar vermeden yapan kuru temizlemeler gibi eğer astar yırtılması, eskimesi gibi durumlar olduğunda da deri ve benzeri modellerin tadilatçılarına başvurularak yeni bir astar dikilmesi talep edilebilir.

Deri yapı gereği katlandığı zamanlarda buruşabilir. Özellikle de PU ceket olarak kabul gören modeller suni deri özelliğinde olduğundan suni deri de diğer deriler gibi asla ütü ile temas etmemelidir. Ütü ürüne büyük zarar vereceğinden, şık kombinler oluşturmanız için size yardımcı olan bir modeli kaybetmiş olacaksınız.

Deri ceket kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar göz önünde bulundurulursa uzun yıllar giyilebilir bir kıyafete sahip olmanın keyfini yaşarsınız. Gece modası için ideal olurken, davet modası için de değerlendirilebilir.

Gardırobuzun kurtarıcı modellerinden olan deri ceket modelleri için https://www.fashpos.com/outlet-modelleri?view=0&pg=2 adresini ziyaret edebilirsiniz.