Davet Modasının Trendi İspanyol Paça Pantolonlar

0
99

Gece, gündüz, düğün, nişan, kına, doğum günü ve birçok konsepte uygun bir tarz yakalamak için tercih edeceğiniz modeller 2020 modası ile birlikte klasik çizgilerden çıkarak, farklı stillerin güzelliğine dikkat çekiyor. Geçmiş yıllarda tamamı payetli bir elbisenin aşırı abartılı olduğu düşünülürken günümüz modasında ise yalnızca bir ayakkabı seçimi ile bu abartılı gösterişin doğal bir güzelliğe dönüştüğünü görüyor ve abartılı değil, kıvamında bir ışıltı olduğu fikriyle kıyafetlerimizi dilediğimiz gibi kombinleyebiliyoruz.

Biz kadınların son yılların trend modası olarak en çok da dilediğimiz kıyafetleri dilediğimiz ayakkabılarla tamamlayabilmekten keyif aldığımız gerçeği kendini oldukça belli ediyor. Ofise geçerken, gün içinde, kültür-sanat etkinliklerinde ve davet modasının ikonik temsilcisi olurken…

Ters Köşe Şıklık Sunun!

Yakın tarihte 90’lı yılların modası olan İspanyol paça pantolonlar daha önceleri de Yeşilçam filmlerinde aktörlerin pantolonlarından gördüğümüz kadarı ile daha önce de dönem dönem moda olmuştur. Son yıllarda tekrardan boy gösteren İspanyol paça pantolonları günlük giyim tarzından davet konseptine taşımak mümkün oluyor.

Kumaş türü burada büyük önem taşıyor. Payetli, simli ve akıcı bir kumaş kullanılarak tasarlanan bu modelleri yine kendi kumaşından bluz ve gömleklerle kombinleyebileceğimiz gibi poplin ya da deri gömlekler de kombinleyebiliriz. Üstelik düğmeli bir gömleğin sunduğu sonsuz derinliği dekolte ile sağlayabilir ve gizemli güzelliğimizi çekici kılabiliriz.

Bu tarz ışıltılı pantolonları sim detaylı dokumalar, omzu açık bluz ve kazaklar ile omzu açık sweatshirt, omuzdan büzgülü kol stiline sahip bluzlar, hafif balon kollu gömlekler ile tamamlayabiliriz. Ayrıca kalın örgülü kazaklar da oldukça iddialı bir şıklık kazandırarak ters köşe şıklık sunacaktır.

Bilekte geniş manşetler hem kazaklarda hem bluzlarda hem elbiselerde hem de gömleklerde çok yaygın oluyor. Bu modelleri suni kürklerle süslerken, örgü dokumalı uzun boy ve derin yırtmaçlı elbiseler ile sizleri davete alışılmışın dışında kumaşlarla hazırlayan bir modanın kadını oluyorsunuz.

Tarzınıza hitap eden modeller için https://www.fashpos.com/pantolon-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.