Davet Modasının Olmazsa Olmazı Payetli Kıyafetler

0
132

Davet kelimesi içerisinde çok fazla konsept barındıran bir kavramdır. Düğün, nişan, kına başta olmak üzere ilk akla gelen abiye tarzın hakim olduğudur. Özel günlerde, gecelerce ve anlarda istediğiniz ışıltıyı yakalayabileceğiniz kıyafetlerinizin abiye konseptine uygun olması gerekmektedir. Böylelikle göz alıcı bir güzellikle beraber içinizdeki gösterişli şıklığı da dışa vurmuş olursunuz.

Tamamı payetlerle işlenmiş bir kumaşlarla tasarlanmış olan kıyafetler bu isteğinize karşılık verecektir. Parlak, ışık oyunları ile hareketlilik kazanan, kaliteli, tarz sahibi ve aradığınız şıklığa hakim…

Kısa paçası, bol kalıbı, düğme kapamalı bel kısmı ve duble paçaları ile istediğiniz stili oluşturmanıza yardımcı olan pantolon modellerini yine aynı kumaşa sahip olan ceketler, bluzlar, gömleklerle tamamlayabilir veya abiye pantolonunuzun kombinin star parçası olmasını sağlamak için üst giyimde sadeliği tercih ederek tek renk, desensiz ve parlak olmayan kumaş sahibi modeller giyebilirsiniz.

Düğünlere Işık Tutan Tasarımlar

Ayakkabılarda da sadeliği ve tek renk olmasını tercih ederek, pantolon seçiminizle istediğinizden daha yüksek bir ışıltıyla çevrenizdeki bütün gözleri üstünüze çevirteceksiniz. Eğer düğün, nişan ve kına konseptlerinde abiye pantolon giymek isterseniz tasarımının rahat olmasına dikkat etmenizde vardır. Böylelikle bol göbek atmalı, halay çekmeli kısacası oturup kalkmalı bir günde kendinizi kalıplara sıkışıp kalmış gibi hissetmezsiniz.

Davet modası için uygun olan modellerden bir diğeri de etek oluyor. Mini, uzun ve midi boy alternatifleri ile yandan fermuarlı, A formlu ve payetli etekler oldukça ışıltılı ve dikkat çekiyor. Yine aynı kumaşlarla tasarlanmış olan yakası ve cep kısımları farklı kumaşlardan yapılmış ceketler ışıl ışıl gösterişin sahibi olmanızı sağlıyor.

İstediğiniz güzelliğe ithal kumaşlarla tasarlanmış olan davet ve gece konseptine uygun modelleri internet üzerinden sizlerle buluşturan Fashpos modasını, www.fashpos.com adresini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.